Międzypokoleniowy Eksperyment Muzyczny

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza muzyków - basistów, perkusistów, gitarzystów, wokalistów, instrumentalistów oraz autorów tekstów do udziału w Międzypokoleniowym Eksperymencie Muzycznym. Poszukiwani są muzycy z doświadczeniem i sukcesami oraz ci stawiający pierwsze kroki na scenie. Zgłoszenia do 20 stycznia!

Akcja ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne. Paweł Bydelski, pomysłodawca i koordynator wydarzenia, ma nadzieję, że to będzie fuzja osobowości i wizji muzycznych, umiejętności i pasji, doświadczenia i świeżości. Obiecuje, że taka międzypokoleniowa integracja muzyczna będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do nauczenia się czegoś nowego.

Organizator planuje losowo połączyć zgłoszenia w zespoły minimum trzech muzyków. Każda grupa dostanie zadanie stworzenia przynajmniej dwóch autorskich utworów. Będzie na to mieć dwa miesiące. W tym czasie SOK zapewni miejsce do ćwiczeń i udzieli wsparcia technicznego.

Finałem działań będzie wspólny koncert w Suwalskim Ośrodku Kultury w drugiej połowie marca 2017 r. O kolejnych działaniach organizator będzie informował na bieżąco.

Zgłoszenia można przysyłać do 20 stycznia. Na ten dzień planowane jest losowanie grup i spotkanie organizacyjne (sala prób SOK, godz. 19.00). Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, instrument na jakim się gra, doświadczenie muzyczne, preferencje muzyczne, posiadane instrumenty, numer telefonu, adres e-mail.

Organizator zachęca wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych, do włączenia się w eksperyment. Są już pierwsze deklaracje wsparcia zarówno jeśli chodzi o sale do prób, promocję wydarzenia, czy rejestrację działań. Udział w akcji potwierdził Black Pub Komin, który udostępni uczestnikom akcji salę prób.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem http://soksuwalki.eu/muzycy-robimy-eksperyment-i-czekamy-na-was/.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny

Międzypokoleniowy eksperyment muzyczny
Piątek, 20.01.2017, godz. 19:00
Sala Prób, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(67) "Międzypokoleniowy Eksperyment Muzyczny - Suwalski Ośrodek Kultury" ["meta_desc"]=> string(106) "Akcja ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.0983826101282971876571536995470523834228515625) ["lng"]=> float(22.929496761944701432867077528499066829681396484375) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(41) "https://www.youtube.com/embed/iTSxXP4_jFc" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Międzypokoleniowy Eksperyment Muzyczny - Suwalski Ośrodek Kultury

meta_keys:

meta_desc: Akcja ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/iTSxXP4_jFc

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Międzypokoleniowy Eksperyment Muzyczny - Suwalski Ośrodek Kultury

meta_keys:

meta_desc: Akcja ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Akcja ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne.