Muzeum Okręgowe w Koninie za pół ceny!

Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie włącza się w ogólnopolską akcję Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W ramach tegorocznej akcji będziecie mogli skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i edukacyjnej Muzeum w specjalnej, obniżonej cenie. Ale nie tylko – dzięki współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla zwiedzających szereg wyjątkowych atrakcji.  

31 MARCA
Piątek za pół ceny!
Weekend za pół ceny rozpoczynamy już w piątek, piąteczek, piątunio, od obniżenia cen za bilety wstępu na wszystkie wystawy. Obniżka dotyczy biletów normalnych oraz ulgowych, które kupicie za 50% ceny, a dodatkowo możecie skorzystać z oferty oprowadzania po muzealnych wystawach również w obniżonej o połowę cenie.
bilet normalny – 5 zł, bilet ulgowy – 2,50 zł, opłata za oprowadzanie – 20 zł

UWAGA! – obniżka cen nie obejmuje warsztatów, lekcji i gry muzealnej.
 
1 KWIETNIA
Rodzinna sobota!
W sobotę zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Specjalnie w tę sobotę zorganizowane zostaną dodatkowe tury warsztatów wielkanocnych oraz lekcji muzealnej poświęconej średniowiecznemu budownictwu. W warsztatach i lekcjach może wziąć udział każdy, ale warto zapisać się na zajęcia wcześniej, bo liczebność grup, ze względów organizacyjnych, nie może przekroczyć 20 osób. 
Warsztaty wielkanocne odbędą się punktualnie o godzinach: 10:00 i 12:00 w sali edukacyjnej spichlerza. Koszt udziału w zajęciach to 3 zł (dla osób, które nie chcą zwiedzać muzeum) lub 4,50 zł (w przypadku tych uczestników, którzy będą chcieli dodatkowo zwiedzić muzeum).
Lekcja muzealna „Zostań architektem biskupa Łaskarzyca” odbędzie się o godzinach 10:30 i 12:30 w sieni spichlerza. Koszt udziału w lekcji to 2 zł (dla osób, które nie chcą zwiedzać muzeum) lub 3,50 zł (w przypadku tych uczestników, którzy będą chcieli dodatkowo zwiedzić muzeum).
wielkanocne warsztaty batiku – 3 zł bez zwiedzania, 4,50 zł ze zwiedzaniem = > godz. 10:00 i 12:00, lekcja muzealna „Zostań architektem biskupa Łaskarzyca” – 2 zł bez zwiedzania, 3,50 zł ze zwiedzaniem = > godz. 10:30 i 12:30, bilet normalny – 5 zł, bilet ulgowy – 2,50 zł, opłata za oprowadzanie – 20 zł
UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w zajęciach. W przypadku braku rezerwacji Muzeum zastrzega sobie możliwość odmowy udziału uczestnika w zajęciach.
 

2 KWIETNIA
Aktywna niedziela!
W niedzielę, razem z cyklistami z Sekcji Turystyki Rowerowej CIKLO oraz Rodzinnymi Rajdami Rowerowymi w Golinie zapraszamy do wspólnego otwarcia sezonu w Muzeum Okręgowym w Koninie pod hasłem „Zakręć się w Muzeum!”. O godzinie 11:00 zbieramy się do wyjazdu pod Wieżą Ciśnień w Koninie, skąd trasą rowerową wiodącą przez malownicze okolice przejedziemy do Muzeum Okręgowego. Przyjazd do Gosławic planujemy na godzinę 12:00-12:30. Tam uczestnicy rajdu chwilę odpoczną, by następnie, pod opieką pracowników Muzeum, wspólnie obejrzeć wystawy i posłuchać o historii zamku. Na zakończenie spotkania zaplanowane jest ognisko, prosimy jednak o zabranie własnego prowiantu. Powrót peletonu do Konina około godziny 15:00.
wstęp i oprowadzanie dla uczestników rajdu „Zakręć się w Muzeum!”: bezpłatne, wstęp na wszystkie wystawy dla innych zwiedzających: bezpłatny, oprowadzanie dla innych zwiedzających: 20 zł (prosimy o wcześniejsze zgłoszenia)
UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci zwiedzania Muzeum z oprowadzaniem. W przypadku braku takiej informacji Muzeum zastrzega sobie możliwość odmowy świadczenia usługi oprowadzania w tym dniu.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Konin - weekend za pół ceny - Muzeum Okręgowe w Koninie" ["meta_desc"]=> string(173) "Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie włącza się w ogólnopolską akcję Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.229503085181903543343651108443737030029296875) ["lng"]=> float(18.252367970786398387872395687736570835113525390625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Konin - weekend za pół ceny - Muzeum Okręgowe w Koninie

meta_keys:

meta_desc: Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie włącza się w ogólnopolską akcję Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Konin - weekend za pół ceny - Muzeum Okręgowe w Koninie

meta_keys:

meta_desc: Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie włącza się w ogólnopolską akcję Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie włącza się w ogólnopolską akcję Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.