Karty kredytowe tylko dla zamożnych?

Jeszcze kilkanaście lat temu karty kredytowe znajdowały się wyłącznie w portfelach klientów zamożnych. Dziś o taką kartę mogą starać się również klienci z niewielkimi dochodami, ale prestiżowe karty kredytowe wciąż są zarezerwowane dla bogatych.

Dla kogo bankowość prywatna?

Jeżeli pracujesz, to z pewnością korzystasz z oferty banków. Być może poza rachunkiem oszczędnościowo- rozliczeniowym, zdecydowałeś się również na kartę kredytową. Czy wiesz jednak, że jako klient zamożny, możesz otrzymać luksusową kartę kredytową, która podkreśli twój status społeczny? Wystarczy tylko, że skorzystasz z bankowości prywatnej.

Bankowość prywatna, czyli private banking, jest oferowana wyłącznie bogatym klientom. W polskim warunkach z podwyższonej jakości obsługi mogą skorzystać klienci, których dochody są wyższe niż średnia krajowa.

Gdzie szukać kart kredytowych dla zamożnych?

Jeżeli posiadasz spory majątek, to z powodzeniem możesz skorzystać z tego faktu i wystąpić o przyznanie prestiżowej karty kredytowej. Z posiadaniem takiej wiąże się wiele korzyści – możesz np. liczyć, że otrzymasz wsparcie specjalisty – doradcy finansowego, który pomoże ci przygotować kompleksowy i długoterminowy plan zarządzania majątkiem.

Karty kredytowe dla osób zamożnych są dostępne w ofertach banków proponujących bankowość prywatną. Jednym z takich banków jest Lion’s Bank. Listę aktualnie oferowanych kart (nie tylko kredytowych) znajdziesz pod adresem: https://www.lionsbank.pl/karty.

Czym różnią się karty kredytowe dla zamożnych od pozostałych?

Klienci zamożni mogą liczyć na lepszą ofertę, gdy mowa o produktach bankowych, w tym również kartach kredytowych. Przede wszystkim mają oni lepszą – niż pozostali klienci – zdolność kredytową. To przekłada się na fakt, że mogą liczyć na wysoki limit kredytowy.

Załóżmy, że zdecydujesz się na kartę Credit MasterCard World (https://www.lionsbank.pl/karta-credit). Składając wniosek, będziesz mógł zawnioskować o przyznanie limitu kredytowego w zakresie od 10 000 do 200 000 zł.

Nowoczesny i unikalny design

Wysokość limitu kredytowego to nie wszystko, o czym muszą pamiętać osoby zainteresowany korzystaniem z kart kredytowych – istotne jest też wykonanie kart. Luksusowe karty są projektowane zgodnie z zasadami minimalizmu, wyróżniają się nowoczesnym designem. Co więcej, ich produkcja jest limitowana. W efekcie klienci zamożni mogą posiadać w portfelu taką kartę, której nie ma nikt inny.

Świetnym przykładem nowoczesnej karty kredytowej jest karta Maserati World Elite MasterCard (https://www.lionsbank.pl/karta-maserati). Została ona zaprojektowana na 100-lecie marki Maserati. Tę kartę kredytową w swoim portfelu mogą mieć wyłącznie osoby, które posiadają samochód właśnie tej marki. W efekcie jej posiadaczami zostają tylko właściciele luksusowych aut.

Luksus zarezerwowany dla nielicznych

Mimo że o kartę kredytową może dziś starać się każda osoba posiadająca stały dochód, to jednak prestiżowe karty kredytowe są zarezerwowane wyłącznie dla klientów zamożnych, czyli tych, którzy korzystają z bankowości prywatnej. Jeżeli twoje dochody są wysokie, to może warto je podkreślić, sięgają właśnie po luksusową i wyjątkową kartę kredytową? Z taką w ręku poczujesz się po prostu pewnie i wyjątkowo.


Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(45) "Karty kredytowe na wakacje - poradnik turysty" ["meta_desc"]=> string(112) "Zbliżają się wakacje i potrzebujesz gotówki? Rozwiązaniem jest karta kredytowa - poradnik turysty veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-20.6542968721245" ["lng"]=> string(17) "-5.79089681206861" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Karty kredytowe na wakacje - poradnik turysty

meta_keys:

meta_desc: Zbliżają się wakacje i potrzebujesz gotówki? Rozwiązaniem jest karta kredytowa - poradnik turysty veturo.pl

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Karty kredytowe na wakacje - poradnik turysty

meta_keys:

meta_desc: Zbliżają się wakacje i potrzebujesz gotówki? Rozwiązaniem jest karta kredytowa - poradnik turysty veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Zbliżają się wakacje i potrzebujesz gotówki? Rozwiązaniem jest karta kredytowa - poradnik turysty veturo.pl