google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Karty kredytowe tylko dla zamożnych?

Jeszcze kilkanaście lat temu karty kredytowe znajdowały się wyłącznie w portfelach klientów zamożnych. Dziś o taką kartę mogą starać się również klienci z niewielkimi dochodami, ale prestiżowe karty kredytowe wciąż są zarezerwowane dla bogatych.

Karty kredytowe tylko dla zamożnych?Karta kredytowa

fot. mat. prasowe

Dla kogo bankowość prywatna?

Jeżeli pracujesz, to z pewnością korzystasz z oferty banków. Być może poza rachunkiem oszczędnościowo- rozliczeniowym, zdecydowałeś się również na kartę kredytową. Czy wiesz jednak, że jako klient zamożny, możesz otrzymać luksusową kartę kredytową, która podkreśli twój status społeczny? Wystarczy tylko, że skorzystasz z bankowości prywatnej.

Bankowość prywatna, czyli private banking, jest oferowana wyłącznie bogatym klientom. W polskim warunkach z podwyższonej jakości obsługi mogą skorzystać klienci, których dochody są wyższe niż średnia krajowa.

Gdzie szukać kart kredytowych dla zamożnych?

Jeżeli posiadasz spory majątek, to z powodzeniem możesz skorzystać z tego faktu i wystąpić o przyznanie prestiżowej karty kredytowej. Z posiadaniem takiej wiąże się wiele korzyści – możesz np. liczyć, że otrzymasz wsparcie specjalisty – doradcy finansowego, który pomoże ci przygotować kompleksowy i długoterminowy plan zarządzania majątkiem.

Karty kredytowe dla osób zamożnych są dostępne w ofertach banków proponujących bankowość prywatną. Jednym z takich banków jest Lion’s Bank. Listę aktualnie oferowanych kart (nie tylko kredytowych) znajdziesz pod adresem: https://www.lionsbank.pl/karty.

Czym różnią się karty kredytowe dla zamożnych od pozostałych?

Klienci zamożni mogą liczyć na lepszą ofertę, gdy mowa o produktach bankowych, w tym również kartach kredytowych. Przede wszystkim mają oni lepszą – niż pozostali klienci – zdolność kredytową. To przekłada się na fakt, że mogą liczyć na wysoki limit kredytowy.

Załóżmy, że zdecydujesz się na kartę Credit MasterCard World (https://www.lionsbank.pl/karta-credit). Składając wniosek, będziesz mógł zawnioskować o przyznanie limitu kredytowego w zakresie od 10 000 do 200 000 zł.

Nowoczesny i unikalny design

Wysokość limitu kredytowego to nie wszystko, o czym muszą pamiętać osoby zainteresowany korzystaniem z kart kredytowych – istotne jest też wykonanie kart. Luksusowe karty są projektowane zgodnie z zasadami minimalizmu, wyróżniają się nowoczesnym designem. Co więcej, ich produkcja jest limitowana. W efekcie klienci zamożni mogą posiadać w portfelu taką kartę, której nie ma nikt inny.

Świetnym przykładem nowoczesnej karty kredytowej jest karta Maserati World Elite MasterCard (https://www.lionsbank.pl/karta-maserati). Została ona zaprojektowana na 100-lecie marki Maserati. Tę kartę kredytową w swoim portfelu mogą mieć wyłącznie osoby, które posiadają samochód właśnie tej marki. W efekcie jej posiadaczami zostają tylko właściciele luksusowych aut.

Luksus zarezerwowany dla nielicznych

Mimo że o kartę kredytową może dziś starać się każda osoba posiadająca stały dochód, to jednak prestiżowe karty kredytowe są zarezerwowane wyłącznie dla klientów zamożnych, czyli tych, którzy korzystają z bankowości prywatnej. Jeżeli twoje dochody są wysokie, to może warto je podkreślić, sięgają właśnie po luksusową i wyjątkową kartę kredytową? Z taką w ręku poczujesz się po prostu pewnie i wyjątkowo.

Paryż to jedna z tych europejskich stolic, którą ...

Serwis YouTube z roku na rok staje się ...

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Dotychczas wszystkie te osoby z Polski, które zainteresowane ...

Tak, w końcu! W końcu nadszedł ten czas, ...

Są stabilne i nadają się do ustawienia również ...

https://veturo.pl/article/3486/karty-kredytowe-na-wakacje/