Ślub na Malcie

Pyszna kuchnia, malownicze krajobrazy i przystępne ceny sprawiają, że Malta jest idealnym miejscem na organizację ślubu, wesela albo podróży poślubnej. Najwięcej obcokrajowców zawierających ślub na Malcie przyjeżdża z Irlandii i Wielkiej Brytanii. Z roku na rok pojawia się także co raz więcej turystów z Niemiec, Polski i Węgier. Zdarzają się również pary z Japonii. Przekonaj się sam dlaczego ludzie z całego świata tak chętnie przyjeżdżają na Maltę w celu zawarcia związku małżeńskiego.

300 SŁONECZNYCH DNI W ROKU
Nie ma nic gorszego niż nagła ulewa, śnieżyca albo wichura, które pokrzyżują plany w ten wyjątkowy dzień. Na Malcie pogoda Cię nie zaskoczy: bezchmurne niebo przez 300 dni w roku, upalne i długie dni, ciepłe noce. To wszystko to sprawia, że Wyspa jest wymarzonym miejscem na spokojną celebrację najważniejszego dnia w Twoim życiu.

WYSOKA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE
Malta jest doskonałym kierunkiem dla osób, które równocześnie poszukują wysokiej jakości usług jak i niewygórowanych cen. Wyspy mają szeroką ofertę bazy noclegowej (od małych rodzinnych hotelików po prestiżowe pięciogwiazdkowe kompleksy hotelowe) oraz gastronomicznej. Zarówno miłośnik wielkich hucznych wesel jak i bardziej kameralnych spotkań znajdzie swoje wymarzone miejsce.

DOSTĘPNOŚĆ KOMUNIKACYJNA
Potrzebujesz zaledwie trzech godzin aby znaleźć się na Malcie. Bezpośrednie loty z Polski są dostępne z sześciu miast: Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Maltańskie lotnisko położone jest w samym sercu Wyspy, 20 minut jazdy od Valletty.

ŁATWA ORGANIZACJA
Organizacja ślubu na Malcie nie przysporzy Ci trudności. Całą ceremonię możesz albo zorganizować na własną rękę albo zlecić specjalistycznym agencjom, które profesjonalnie zorganizują ślub, wesele, a nawet miesiąc miodowy. W Twoim imieniu załatwią też wszystkie formalności związane ze zmianą stanu cywilnego.

SESJE ZDJĘCIOWE
Malownicze maltańskie krajobrazy idealnie nadają się jako plener do ślubnych sesji zdjęciowych. Wąskie kręte uliczki, zabytkowe budowle, piaszczyste plaże, szmaragdowe morze będą tworzyć idealne tło dla Twoich zdjęć. Wszystko zależy od Twoje wyobraźni.

PYSZNA KUCHNIA
Kuchnia maltańska jest mieszanką kultur, które od 7000 lat przenikają się na Wyspie. Swoim gościom będziesz mógł zaproponować świeże potrawy inspirowane kuchnią sycylijską, rzymską, hiszpańską, francuską, angielską i arabską. Nie może również zabraknąć tradycyjnych dań maltańskich: owoców morza, ryb, pastizzi, gulaszu z królika oraz serów z Gozo. Oczywiście wszystko popijane winem z lokalnej winnicy.

ŚLUB CYWILNY vs. ŚLUB KOŚCIELNY
Na Malcie można zawrzeć zarówno ślub cywilny jak i kościelny. Ślub cywilny można odbyć się w zabytkowych wnętrzach (np. w Forcie St Angelo, świątyniach Hagar Qim Mnajdra czy Pałacu Inkwizytorów) i na łonie natury. Ślub kościelny – w jednym z 365 kościołów znajdujących się na Wyspach. Od 2017 r. możliwe jest zwarcie małżeństwa przez osoby tej samej płci. Na organizację takiej imprezy szczególnie polecane są San Gwann, Rabat, Kalkara czy Valletta.

LOVERS’ TREE
Wszyscy obcokrajowcy, którzy wzięli  ślub na Malcie mogą posadzić swoje pamiątkowe drzewo w Xrobb l-Ghagin Nature Park Malta. Wystarczy wybrać jedno z pośród trzech rodzimych gatunków drzew oraz wygrawerować nazwisko, datę zawarcia małżeństwa i miejsce zamieszkania na tabliczce w kształcie serca.

MIESIĄC MIODOWY
Po ceremonii zaślubin czas na miesiąc miodowy. Piękne piaszczyste plaże i krystalicznie czysta woda morska zachęcają do odpoczynku w takich miejscach jak Ramla, Ghajn Tuffieha czy Mellieha Bay. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą zwiedzać wyspę konno lub na rowerze, spróbować wspinaczki skałkowej albo nurkowania.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(23) "Ślub na Malcie - Malta" ["meta_desc"]=> string(221) "Z roku na rok pojawia się także co raz więcej turystów z Niemiec, Polski i Węgier. Przekonaj się sam dlaczego ludzie z całego świata tak chętnie przyjeżdżają na Maltę w celu zawarcia związku małżeńskiego." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(35.90744239624350342410252778790891170501708984375) ["lng"]=> float(14.4140624979929992122151816147379577159881591796875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "MLT" }

key_words:

meta_title: Ślub na Malcie - Malta

meta_keys:

meta_desc: Z roku na rok pojawia się także co raz więcej turystów z Niemiec, Polski i Węgier. Przekonaj się sam dlaczego ludzie z całego świata tak chętnie przyjeżdżają na Maltę w celu zawarcia związku małżeńskiego.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Ślub na Malcie - Malta

meta_keys:

meta_desc: Z roku na rok pojawia się także co raz więcej turystów z Niemiec, Polski i Węgier. Przekonaj się sam dlaczego ludzie z całego świata tak chętnie przyjeżdżają na Maltę w celu zawarcia związku małżeńskiego.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Z roku na rok pojawia się także co raz więcej turystów z Niemiec, Polski i Węgier. Przekonaj się sam dlaczego ludzie z całego świata tak chętnie przyjeżdżają na Maltę w celu zawarcia związku małżeńskiego.