Sylwester – domówka czy wyjazd?

Przełom roku jest okazją do hucznego świętowania w gronie rodziny i bliskich. W zależności od oczekiwań, stylu spędzania wolnego czasu, a także zasobności portfela, nowy rok witamy na domowych imprezach lub – coraz częściej – decydujemy się na kilkudniowy wyjazd.Pomożemy wam wybrać najlepsze rozwiązanie na sylwestrową noc.

Domowa impreza
Klasyczna domówka to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie tej wyjątkowej nocy w roku. Wystarczy zaprosić grono znajomych, przygotować przekąski i świętować w ulubionym stylu. Jeśli chcecie zorganizować przyjęcie w atrakcyjny sposób, możecie je przerodzić w bal przebierańców. Ustalenie motywu przewodniego ułatwi każdemu dobranie właściwego stroju.

Jeśli nie macie zbyt dużo wolnego czasu, a okres przedświąteczny temu niestety sprzyja, rozważcie zamówienie cateringu z firmy zewnętrznej. To duże ułatwienie – nie będziecie musieli spędzać kilku godzin w kuchni, na przygotowywaniu potraw. Wystarczy, korzystając choćby z możliwości, jakie daje szybka gotówka, wybrać poszczególne dania i ustalić szczegóły dostawy. Co więcej, firmy wypożyczą wam także zastawę, dzięki czemu unikniecie czasochłonnego mycia i sprzątania po imprezie.

Sylwestrowy wypad
Coraz częstszym pomysłem na sylwestra jest także sylwestrowy wyjazd za miasto. Jeśli dysponujecie kilkoma dniami urlopu, nie zmarnujcie okazji do przyjemnego spędzenia czasu w gronie najbliższych przyjaciół. Jedno, o czym musicie pamiętać, to wcześniejsza rezerwacja noclegów, co w przeddzień sylwestra z pewnością nie będzie łatwe, ale nie niemożliwe. Sprawdźcie oferty dostępne w internecie i wybierzcie się na krótki urlop „last minute”.

Miłośnicy nieco huczniejszych form spędzania sylwestra, mogą zdecydować się na propozycje łączone, które zawierają nie tylko nocleg, wyżywienie, ale także uczestnictwo w imprezie noworocznej. Dzięki temu nie musicie samodzielnie organizować przyjęcia, a jedynie zabrać ze sobą odpowiedni strój, dostosowany do formy balu, aby miło spędzić ten czas. Jeśli wstępnie założony budżet sylwestrowy nie przewiduje imprezy, skorzystajcie z możliwości, jakie daje szybka gotówka, aby pokryć wszystkie niezbędne wydatki.

Zagraniczna eskapada
Atrakcyjną formą powitania nowego roku jest także wyjazd zagraniczny. W tym przypadku przyda się z pewnością urlop, aby co najmniej tydzień spędzić w wybranym przez siebie miejscu. Możliwości jest bardzo dużo. Możecie wybrać się do pięknych i romantycznych miejsc w Europie, organizując samodzielnie przelot, noclegi czy wyżywienie. Doskonałym pomysłem jest magiczny Paryż, imprezowy Londyn lub szalona Majorka.

Miłośnicy cieplejszych zakątków świata powinni odwiedzić biura podróży i sprawdzić ich ofertę wyjazdową. Popularne kierunki obejmują między innymi Kenię, Meksyk oraz Tajlandię. Szybka gotówka umożliwi wam zakup wycieczki do miejsca, o którym marzycie. Warto zdecydować się na pobyt połączony ze świętowaniem nadejścia nowego roku w lokalnym stylu. Dzięki temu wyjazd – oprócz waloru rozrywkowego – będzie doskonałą okazją do poznania kultury i zwyczajów obowiązujących w innych krajach.

Niektórzy twierdzą, że jaki sylwester, taki cały rok. Warto więc wcześniej zadbać o spędzenie tego czasu w odpowiadający wam sposób. Nie ma jednej recepty na noworoczne przyjęcie. Jedni wolą spędzić je w domu, inni zaś szukają atrakcyjnych wyjazdów w kraju i poza jego granicami. Zdecydujcie się na rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań oraz ulubionych aktywności.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(34) "Sylwester – domówka czy wyjazd?" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(107) "Sprawdźcie oferty sylwestrowe dostępne w internecie i wybierzcie się na krótki urlop „last minute”." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(7) "op.red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-14.3261718730056" ["lng"]=> string(16) "-7.2665734155583" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words: Sylwester – domówka czy wyjazd?

meta_title:

meta_keys:

meta_desc: Sprawdźcie oferty sylwestrowe dostępne w internecie i wybierzcie się na krótki urlop „last minute”.

watermark:

interesting_places:

author: op.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc: Sprawdźcie oferty sylwestrowe dostępne w internecie i wybierzcie się na krótki urlop „last minute”.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: op.red.

meta_desc: Sprawdźcie oferty sylwestrowe dostępne w internecie i wybierzcie się na krótki urlop „last minute”.