Materiał prasowy Decathlon2

Czas na powrót do sportu

Decathlon nie ustaje w zachęcaniu kobiet do aktywności fizycznej. Wraz z profesjonalnymi sportsmenkami chce je zmotywować do regularnych treningów po wakacyjnej przerwie. W tym wyzwaniu markę wspierają trzy wyjątkowe kobiety – pływaczka Laura Bernat, pięściarka Karolina Koszewska i tancerka baletowa Aneta Wira-Ostaszyk.

W sklepach Decathlon dostępne są stroje ułatwiające kobietom uprawianie kilkudziesięciu dyscyplin – niezależnie od poziomu zaawansowania. Z myślą o paniach, które chcą regularnie biegać, powstały buty Kalenji Jogflow 500.1. Jest to model dedykowany na dystanse do 10 km, który zapewni użytkownikowi swobodę ruchów oraz odpowiednią amortyzację. W sporcie doskonale sprawdzą się także legginsy Domyos z wysokim stanem w kilku wersjach kolorystycznych, przydatne podczas treningów na każdym poziomie intensywności. Kobiety, które chcą rozwijać swoją pasję pływacką, powinny natomiast sięgnąć po okularki pływackie Nabaiji 100 Soft L, oferujące najszersze pole widzenia w gamie oraz prostą regulację z tyłu paska.

Kampania będzie obecna w internecie i radiu. Dodatkowo, w jej ramach, zaplanowano współprace z influencerami. Wideo z Laurą Bernat, Karoliną Koszewską oraz Anetą Wirą-Ostaszyk będzie promowane w mediach społecznościowych, w tym na Tik Toku oraz na playerach i YouTube.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: