MEBLE CAMPINGOWE

Jakie meble kempingowe wybrać? Praktyczne rozwiązania w podróży!

Podróżowanie kamperem stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taką formę wypoczynku i poznawania świata. Jednak do takiego wyjazdu trzeba dobrze się przygotować. Niezbędne jest przede wszystkim odpowiednie wyposażenie pojazdu. Sprawdźmy, jakie meble kempingowe sprawdzą się w podróży. 

Jakie meble turystyczne warto zabrać na kemping? 

Meble turystyczne zapewniają wygodę w podróży. Pozwalają na wykonywanie codziennych czynności w warunkach naturalnych. Dzięki nim możemy zjeść śniadanie przy stole, podziwiając przy tym wspaniały widok z klifu, czy też przenocować wygodnie w środku lasu. Meble kempingowe to podstawowy element wyposażenia każdego, kto podróżuje kamperem. Dlatego też przed wyruszeniem w taką wyprawę, warto kupić zestaw najpotrzebniejszych mebli. Obecnie na rynku znajdziemy naprawdę duży wybór takich produktów. Które z nich przydadzą się w podróży przede wszystkim?

Krzesła kempingowe 

Dobre krzesło kempingowe to pierwszy mebel, który warto zabrać ze sobą w podróż kamperem. Krzesła turystyczne są składane, dzięki czemu można z łatwością je schować. Zajmują bardzo mało miejsca i rozkłada się je dosłownie jednym ruchem. Jest przydatne zarówno na kempingu, jak i w samym kamperze. Mając takie krzesło, możemy usiąść wygodnie w dowolnym miejscu, ciesząc się przy tym komfortowym wypoczynkiem w towarzystwie przyrody. 

Stół turystyczny 

Stół kempingowy to kolejny obowiązkowy zakup do kampera. Po co nam w podróży taki mebel? A choćby po to, by zjeść przy nim obiad lub śniadanie na świeżym powietrzu. Stół turystyczny to także mebel niezwykle przydatny dla osób, które podczas takich wycieczek pracują. Biuro w naturze? A dlaczego nie!

Łóżko turystyczne

Klasyczne kampery są wyposażone w miejsce do spania. Jednak tego miejsca nie zawsze jest wystarczająco dużo. Podróżując z dziećmi, czy też parą przyjaciół, warto zabrać ze sobą składane łóżko turystyczne. Dzięki temu pozostali podróżujący będą mogli cieszyć się komfortowym snem. Takie łóżka po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co sprawia, że idealnie sprawdzają się nawet w małych kamperach. Łóżka turystyczne dostępne są zarówno w wersji rozkładanej, jak i dmuchanej. Można więc dobrać je odpowiednio do potrzeb. 

Meble kempingowe do przechowywania

W kamperze może przydać się także dodatkowe miejsce do przechowywania. W takiej podróży organizacja przewożonych rzeczy jest niezwykle ważna, ponieważ każdy centymetr miejsca wewnątrz kampera jest niemal na wagę złota. Co więcej, istotne jest także bezpieczeństwo przechowywania. Warto zadbać, by podczas jazdy wszystko zostało na swoim miejscu. Doskonałym rozwiązaniem w takiej podróży są szafki turystyczne. Zostały zaprojektowane tak, by zoptymalizować przechowywanie. Dodatkowo często wyposażone są w specjalne zabezpieczenia, które zapobiegają wypadaniu przedmiotów. 

Na co zwrócić uwagę wybierając meble kempingowe?

Wybierając meble do przyczepy kempingowej, należy zwrócić uwagę na wiele ważnych kwestii. Przede wszystkim powinny być one maksymalnie funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Dlatego też bardzo istotna jest ich waga. Im lżejsze, tym lepiej. Przy tym jednak należy pamiętać, że powinna iść z tym w parze jakość. Sprawdzajmy więc, z jakich materiałów wyprodukowane są meble turystyczne składane. To bardzo istotne, ponieważ będą służyć one w bardzo zróżnicowanych warunkach. Najlepiej więc zainwestować w takie, które będą służyć nam przez lata. 

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(0) "" ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author:

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author:

meta_desc: