Hotel ze stadniną na Dolnym Śląsku – pomysł na weekend z rodziną

Osoby, które planują weekendowy wypad z rodziną, powinny znaleźć wyjątkowe miejsce, które zapewni zarówno relaks, jak i aktywność na świeżym powietrzu. Doskonałą opcją jest hotel ze stadniną na Dolnym Śląsku, który gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie. Hotel jest położony w malowniczej okolicy, ma doskonale wyposażone pokoje, a także dostęp do różnorodnych atrakcji, w tym jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. Co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce? Na co mogą liczyć Goście?

Urok Dolnego Śląska

Dolny Śląsk to region o bogatej historii i pięknych krajobrazach. Znajduje się tutaj wiele zabytków, parków narodowych, szlaków turystycznych, dlatego każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie coś dla siebie. Malownicze wzniesienia, lasy i jeziora zapewniają idealne otoczenie dla wakacyjnego i weekendowego wypoczynku dla singli i rodzin. Jedną z miejscowości, którą warto odwiedzić, jest Szczawno-Zdrój. To piękne miasteczko, u podnóża górskich szczytów Chełmca i Trójgarbu, które przyciąga turystów i kuracjuszy z całej Polski. Turyści do dyspozycji mają liczne szlaki turystyczne, rowerowe, z których mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowany fani aktywności. Zakwaterowanie oferuje m.in. Dworzysko, niezwykły hotel i stadnina koni, w której dostępne są m.in. treningi rekreacyjne, skokowe i ujeżdżeniowe. 

Hotel ze stadniną koni – idealne miejsce na aktywny wypoczynek

Hotel Szczawno Zdrój to miejsce, które specjalizuje się w nauce jazdy konnej, gwarantuje pełen relaks i aktywność dla całej rodziny. Pobyt na pewno zachwyci miłośników koni, którzy w pięknym otoczeniu będą mogli poznawać tajniki jeździectwa lub doskonalić swoje umiejętności w jeździe konnej. Specjalnie przeszkoleni instruktorzy prowadzą lekcje jazdy konnej, dostosowane do umiejętności i doświadczenia uczestników. W stajni, oprócz dużych koni, są także kucyki i źrebaki. Zwierzęta są zadbane, mają do dyspozycji 29 przygotowanych boksów ze żłobami i poidłami, a także wewnętrzną myjkę i ogrzewaną siodlarnię, która zapewnia odpowiedni komfort. Na gości czeka zabytkowa ujeżdżalnia, na której osoby początkujące mogą pobierać pierwsze lekcje jeździectwa lub szkolić zdobyte już wcześniej umiejętności. Doświadczeni jeźdźcy mogą kłusować po pięknych leśnych trasach i podziwiać okolicę. Ale jazda konna to niej jedyna atrakcja, która czeka na Gości. W ofercie są także kilkudniowe rajdy, wczasy z jazdą konną, obozy jeździeckie, przejażdżki bryczką. W zimie możliwa jest organizacja kuligu oraz skiringu, czyli jazdy na nartach za biegnącym koniem. W Dworzysku można zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne, niestandardowe spotkanie integracyjne, wydarzenie branżowe i wiele innych imprez.

Komfortowe zakwaterowanie i wyjątkowa atmosfera

Hotel ze stadniną koni na Dolnym Śląsku posiada komfortowe pokoje i apartamenty, spełniające wymagania wszystkich gości. Pokoje są przestronne, gustownie urządzone i wyposażone we wszelkie udogodnienia, umilające pobyt. Wyjątkowa atmosfera, piękne, zadbane zwierzęta, cisza i spokój otaczającego krajobrazu sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi. Goście mogą cieszyć się przyjemnymi widokami, świeżym powietrzem i niezapomnianą atmosferą, która pomaga naładować akumulatory i zapomnieć o problemach.

Atrakcje dla najmłodszych

Hotel zapewnia również atrakcje dla najmłodszych fanów koni. Na terenie ośrodka działa Akademia Jeździecka dla dzieci, której program obejmuje różnorodne zajęcia m.in. naukę jazdy konnej, zajęcia teoretyczne, pobyt ze zwierzętami i ciekawe zajęcia dodatkowe. Odpowiednio przygotowane konie oraz instruktorzy, którzy kochają to, co robią, zapewniają bezpieczeństwo. Duży plac z krytą ujeżdżalnią umożliwia jazdę niezależnie od pogody. W trakcie zajęć dzieci poznają różne rasy koni, doświadczeni instruktorzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, gwarantują indywidualne podejście. Dzieci mogą spędzić czas aktywnie, w gronie rówieśników w miłej atmosferze.

Smaczna kuchnia

Hotel ze stadniną koni na Dolnym Śląsku to także doskonała kuchnia, która pozwala na degustację lokalnych smaków i potraw. Restauracja w hotelu serwuje klasyczne polskie dania, ubrane w nowoczesność oraz sea food, z nutką egzotyki. Na gości czekają świeże ryby np. karp, szczupak, sandacz oraz dzika dorada, a także żywe homary i ostrygi, świeże kalmary i krewetki oraz małże. Specjalnością są steki oraz desery, które słyną w całej okolicy. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu, co gwarantuje najlepszą jakość i wspaniały smak.

Hotel ze stadniną koni na Dolnym Śląsku to doskonały pomysł na spędzenie weekendu z rodziną. Położony w urokliwej okolicy, oferuje zarówno aktywność, jak i relaks. Bogate zaplecze rekreacyjne, nauka jazdy konnej, atrakcje dla dzieci i komfortowe zakwaterowanie tworzą idealne warunki do wspaniałego wypoczynku. Dzięki możliwości zwiedzania okolicy i odkrywania ciekawych miejsc każdy znajdzie coś interesującego. Hotel Dworzysko to miejsce, które z pewnością zapewni niezapomniane chwile i wspomnienia dla całej rodziny.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(223) "https://www.youtube.com/embed/XpbtMkg7Iw8" title="Dworzysko Hotel & Restauracja Babinicz - Szczawno Zdrój" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(13) { ["address"]=> string(50) "aleja Spacerowa 22, 58-310 Szczawno-Zdrój, Polska" ["lat"]=> float(50.8052727000000032830939744599163532257080078125) ["lng"]=> float(16.239243200000000655336407362483441829681396484375) ["zoom"]=> int(11) ["place_id"]=> string(27) "ChIJA-S_5tNVDkcR4I-qHmMeysc" ["name"]=> string(18) "aleja Spacerowa 22" ["street_number"]=> string(2) "22" ["street_name"]=> string(15) "aleja Spacerowa" ["city"]=> string(15) "Szczawno-Zdrój" ["state"]=> string(14) "Dolnośląskie" ["post_code"]=> string(6) "58-310" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/XpbtMkg7Iw8" title="Dworzysko Hotel & Restauracja Babinicz - Szczawno Zdrój" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: