All inclusive soft, light i ultra - rodzaje usług hotelowych

Ultra all inclusive – czym jest i kiedy warto skorzystać?

Wyjazd wakacyjny z definicji powinien nam zapewniać dość atrakcji i relaksu, abyśmy mogli odpocząć i zrelaksować się po wielu miesiącach pracy. W związku z tym warto dokładnie rozważyć każdą opcję noclegową oferowaną przez interesujący nas hotel. Czego możemy spodziewać się po ultra all inclusive i kiedy warto z niego skorzystać?

1. Czym jest all inclusive?

2. All inclusive soft, light i ultra – rodzaje usług hotelowych

3. Czego można oczekiwać z pakietem ultra all inclusive?

4. Kiedy warto zdecydować się na podobne udogodnienie?

Czym jest all inclusive?

Wyjeżdżając na urlop oczekujemy dobrej pogody, ciekawych atrakcji, a przede wszystkim – możliwości pełnego odpoczynku, relaksu i oderwania się od spraw codziennych. To, w jaki sposób podróżujemy, zwykle zależy od naszych preferencji, tego, co chcemy robić w miejscu pobytu oraz ilości i wieku osób jadących razem z nami. Bardzo często – szczególnie gdy wybieramy się za granicę z biurem podróży – możemy zdecydować się na standardowy pobyt w hotelu lub opcję all inclusive. Czym jest ta druga? To rozszerzony zakres obsługi, przy okazji którego (zależnie od wybranej opcji) mamy do dyspozycji dodatkowe atrakcje i opcje. Bardzo często jest to pełne wyżywienie, dostęp do baru bez dodatkowych opłat, czy też możliwość skorzystania z usług, za które w innym wypadku musielibyśmy dopłacić.

All inclusive soft, light i ultra – rodzaje usług hotelowych

Istnieje wiele opcji all inclusive, z których możemy skorzystać wedle uznania. Zaliczamy do nich kolejno:

  • all inclusive 24 lub plus: wybierając tę opcję mamy możliwość korzystania z opcji zawartych w pakiecie all inclusive w wydłużonych godzinach;
  • all inclusive light lub soft: w tej wersji mamy dostęp do trzech posiłków dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Napoje alkoholowe i bezalkoholowe mamy do wyboru w czasie posiłków, przy czym zwykle jedynymi dostępnymi w tej opcji alkoholami jest wino oraz piwo;
  • all inclusive snack: w tym przypadku poza głównymi posiłkami mamy również dostęp do snack baru;
  • all inclusive ultra: to najbardziej rozbudowana wersja, w której mamy dostęp do wszystkich dodatkowych opcji. Zawiera w sobie posiłki, napoje, przekąski, alkohole, bardzo często również room service. W jego ramach mamy również możliwość korzystania z lokalnych restauracji współpracujących z hotelem.

Czego można oczekiwać z pakietem ultra all inclusive?

Jeżeli zdecydujemy się na pakiet ultra all inclusive, to niewątpliwie dane nam będzie skorzystać ze wszystkich dodatków i atrakcji, jakie oferuje nasz hotel. Należy włączyć w to posiłki, przekąski, napoje, w tym także alkohole importowane. Bardzo często w ramach usługi mamy także dostęp do room service oraz możemy bezpłatnie korzystać z kolacji w wybranych restauracjach. Każdy hotel może mieć nieco inne wydanie ultra all inclusive – chociaż jego podstawa jest zawsze podobna – w związku z czym warto zapytać, co dokładnie wchodzi w jego skład, zanim wybierzemy opcję pobytu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://tripical.pl/co-oznacza-i-co-zawiera-ultra-all-inclusive/.

Kiedy warto zdecydować się na podobne udogodnienie?

Z pakietu ultra all inclusive zdecydowanie warto skorzystać, jeżeli chcemy maksymalnie wypocząć podczas urlopu. Dzięki niemu nie musimy martwić się o wyżywienie, a często też o niektóre atrakcje. Jest to opcja godna uwagi również w przypadku większych grup, gdzie trudniej jest zorganizować wspólne wyjście na posiłek oraz dla rodzin z dziećmi, które chcą zapewnić sobie maksimum komfortu.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: