Marzysz o wycieczce na wieś? Dowiedz się, dlaczego warto podróżować busem

Wieś – pełna spokoju atmosfera, świeże, rześkie powietrze, wszechobecna zieleń, sprzyjająca odpoczynkowi i ładowaniu baterii po ciężkim tygodniu pracy. Jeśli ty też cenisz sobie niepowtarzalną atmosferę prowincji – nie zwlekaj – już dziś zaplanuj weekendową wyprawę na urokliwą, polską wieś.

Autobus – wygoda, komfort i … podróż bez przesiadek

Nie ulega wątpliwościom, że podróżowanie do niewielkich miasteczek i wsi może okazać się nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, jeśli korzystamy z ogólnodostępnych środków transportu. Lubisz podróżować pociągiem? Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że w najmniejszych miejscowościach dworce kolejowe to rzadkość. Taka podroż oznacza więc konieczność przesiadki. Przesiadka wiąże się natomiast z poszukiwaniem przystanku lub dworca autobusowego w mieście, które jest nam zupełnie obce. Choć nie jest to wyzwanie, przekraczające możliwości średnio inteligentnego człowieka, zdecydowanie lepszym (a przede wszystkim wygodniejszym) pomysłem będzie podróż autobusem.

Wygoda wyszukiwania i rezerwacji połączeń autobusowych

Wchodząc na stronę Wirtualnego Dworca – portalu, umożliwiającego rezerwację i zakup biletów autobusowych – przekonasz się, jak bardzo zaawansowana stała się siatka połączeń autobusowych w naszym kraju. Nawet najmniejsze miejscowości, mimo braku dworca autobusowego dysponują choćby przystankiem, na którym z powodzeniem możemy wysiąść, eliminując konieczność zmiany środka transportu. Korzystając z oferty Wirtualnego Dworca nie tylko znajdziemy interesujące nas połączenie – porównamy również oferty cenowe wielu przewoźników, zarezerwujemy bilety i zapłacimy za nie, korzystając z bezpiecznego integratora płatności internetowych PayU. Dzięki temu nowoczesnemu, niezwykle wygodnemu rozwiązaniu konieczność długiego stania w kasie biletowej odejdzie do lamusa.

Wygodne i niedrogie podróże autobusowe

Jeśli podróże autobusowe wciąż kojarzą ci się z kiepskiej jakości maszynami, które królowały na polskich drogach w czasach twojej młodości – czas na zmiany!

Czy wiesz, że najnowsze autobusy są wyposażone w bezprzewodowe wi-fi, gniazdko elektryczne i klimatyzację? Jeśli zależy ci na tym, żeby podróżować pojazdem wyposażonym w dodatkowe udogodnienia, przy pomocy wyszukiwarki połączeń na dworzeconline.pl bez problemu znajdziesz kursy, obsługiwane przez takowe.

Istnieje jeszcze jeden – niezwykle istotny argument, przemawiający za wyższością podróży autobusowych nad innymi środkami publicznego transportu. Podróżując autobusem masz możliwość zakupu biletu w naprawdę atrakcyjnej cenie. Dodatkowe promocje i rabaty, oferowane przez przewoźników pozwolą zaoszczędzić sporą ilość gotówki, sprawiając że taki sposób podróżowania staje się nie tylko wygodny, ale również ekonomiczny.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(78) "Marzysz o wycieczce na wieś? Dowiedz się, dlaczego warto podróżować busem" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(15) "mat. promocyjne" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(15) "-7.119140624009" ["lng"]=> string(17) "-6.35078621029091" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Marzysz o wycieczce na wieś? Dowiedz się, dlaczego warto podróżować busem

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: mat. promocyjne

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Marzysz o wycieczce na wieś? Dowiedz się, dlaczego warto podróżować busem

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. promocyjne

meta_desc: