5 powodów, dla których warto spróbować jachtingu

Jeśli nigdy nie pływaliście na jachcie, to pewnie zastanawiacie się, co w tym takiego wyjątkowego. Specjalnie dla Was, tych niepływających, przygotowaliśmy małą ściągawkę: 5 powodów, dla których warto spróbować jachtingu.

Czarter jachtów wcale nie jest zarezerwowany jedynie dla doświadczonych żeglarzy, gwiazd Hollywood i bogatych snobów. Chcemy przekonać Was, że żeglowanie może być dla każdego!

1. Nie musisz mieć patentu!
Czy wiesz, że aby wynająć jacht wcale nie musisz posiadać żadnych uprawnień? Niewiarygodne, co? Jak w takim razie poprowadzisz wyczarterowany jacht? Odpowiedź jest prosta: wyręczy Cię w tym profesjonalny skiper. A Ty… odpoczniesz, zrelaksujesz się i totalnie wyczilujesz!

2. Obudzisz w sobie nową pasję!
Nie oszukujmy się – znacie chociaż jedną osobę, która była na rejsie i już nigdy nie wypłynęła w kolejny? MY NIE! To po prostu zaraża – dogłębnie i na zawsze, a kolejne pokolenia przekazują to dalej i dalej. Jachting to pozytywny obłęd – poznajesz nowe miejsca, nowe smaki, nowych ludzi i wciąż chcesz czerpać coraz więcej. To uzależnia, ale przecież mówi się, że pieniądze wydawane na podróże to najlepsza inwestycja, bo wspomnień nikt Ci nie zabierze. A jeśli już o pieniądzach mowa, to…

3. …wcale nie jest tak drogo, jak się niektórym wydaje!
Jeśli zdecydujesz się na czarter jachtu, to nie płacisz już za nocleg. Pływający, luksusowy jacht jest Twoim pięciogwiazdkowym hotelem. Oczywiście czasem musisz zapłacić za postój, ale możesz też stanąć „na dziko”, na kotwicy i wówczas nocleg w prywatnej zatoczce jest darmowy. Planując wakacje dużo wcześniej niż w szczytowym sezonie możesz oszczędzić nawet 45% ceny. Wystarczy skorzystać ze specjalnych ofert First (lub Last) Minute i cieszyć się atrakcyjna ofertą. Nie zapominajcie też, że cena czarteru rozkłada się na wszystkich członków załogi, a dobrze zaplanowany rejs może być świetną, a przy tym tanią, zabawą w zgranym gronie!

4. Wreszcie porządnie się zrelaksujesz!
Słoneczko, przyjemny wiaterek, najlepsza, bo Twoja załoga i prawdziwa wolność, jaką daje jacht pokonujący morskie fale – brzmi kusząco? Nas nie trzeba długo przekonywać. Jeden taki wypad, a nasze siły i motywacja do działania regenerują się w 100%! Może działamy na bateriach słonecznych? 😉 Jeśli i Ty chcesz poczuć prawdziwy luz, to wakacje na jachcie są dla Ciebie.

5. Poczujesz się jak celebryta!
Większość z nas choć raz w życiu marzyło o byciu prawdziwą gwiazdą. Luksusowe życie, piękne kobiety, przystojni mężczyźni i kolorowe drinki na pokładzie jachtu – celebryci to kochają, dlaczego i Ty nie miałbyś tego zakosztować? Poczuj się jak znany aktor, topowy piosenkarz czy modelka światowego formatu i pochwal się na Instagramie zdjęciami ze swojego równie udanego rejsu na luksusowym jachcie!

I co? przekonaliśmy Was? Zainteresowaliście się tematem? Gdzie w takim razie możecie znaleźć jacht, którym udacie się na niezapomniany rejs? Na portalu Yachtic.eu. Wystarczy wybrać miejsce czarteru, długość rejsu i jego datę początkową, a później już tylko… cieszyć się udanymi wakacjami!

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(92) "5 powodów, dla których warto spróbować jachtingu - Yachting, czarter, jachty - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(23) "Redakcja/mat.promocyjne" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-20.2148437471857" ["lng"]=> string(16) "-10.219787235885" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: 5 powodów, dla których warto spróbować jachtingu - Yachting, czarter, jachty - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: Redakcja/mat.promocyjne

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: 5 powodów, dla których warto spróbować jachtingu - Yachting, czarter, jachty - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Redakcja/mat.promocyjne

meta_desc: