Na antenie Travel Channel w lutym

Zapraszamy do zapoznania się z premierami, które Travel Channel przygotował w lutym. Wśród nich są zarówno nowości, jak i kolejne sezony popularnych programów.

Niebezpieczne ziemie: Nowe terytorium
Premiera w poniedziałek, 29 lutego o godz. 21:00
Todd Carmichael wyrusza w świat z misją odnalezienia najbardziej wykwintnych gatunków kawy na świecie. W trakcie swojej podróży przemierzy cały świat, od Paryża po Panamę, pozyskując najlepsze ziarna dla swojej firmy La Colombe. Zwiedzając odmienione dzielnice miasta Panama, Todd przeczesuje restauracje i kawiarnie prowadzone przez dawnych członków gangów. Poznaje nawet swojego idola z dzieciństwa, dawnego mistrza świata w boksie, Roberto Durana oraz udaje się do górskiej miejscowości Boquete, by odnaleźć kawę, której pół kilograma kosztuje 600 dolarów! Dołączcie do Todda, który odkrywa nowe lądy i poznajcie niezwykłe historie, które skrywa każda filiżanka kawy.

Walka o bagaż
Podwójne premiery w środy od 3 lutego o godz. 20:00
Walka o bagaż powraca w nowym sezonie, pełnym jeszcze bardziej emocjonujących licytacji i zagorzałej rywalizacji. Nawiększe aukcje organizowane przez lotniska, firmy transportowe i policję nasi przedsiębiorczy handlarze Mark Meyer i Billy Leroy odwiedzają w towarzystwie nowej koleżanki po fachu – Valerie Jeanne, scenografki za dnia i szalonej kolekcjonerki w nocy. W tym sezonie wybierają się do Montrealu, Quebec, na Rhode Island i Florydę w poszukiwaniu skarbów ukrytych w nieodebranym bagażu. Gdy gra toczy się o tysiące przedmiotów wartych miliony dolarów, nasi bohaterowie muszą najlepsze transakcje sprzątać sobie sprzed nosa – a ponieważ Valerie pochodzi z Montrealu, może mieć w zanadrzu parę lokalnych sztuczek!