google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Atrakcje dla dzieci w Malborku

Stojąc obok miniatury zamku, zbudowanej z niemal miliona specjalnie wypalanych cegiełek, można spojrzeć na potężną warownię z nieco innego punktu widzenia i poczuć się niczym olbrzym. Dzieci z pewnością będą zachwycone! To nie jedyna alternatywna atrakcja. Warto wsiąść do czerwonego wagoniku kolejki turystycznej i odkryć wiele ciekawych miejsc. Być może spotkacie też wesołego Marianka – maskotkę miasta, która spaceruje podczas imprez w centrum Malborka.

Atrakcje dla dzieci w MalborkuPark linowy, Malbork

fot. jumpypark.com

Jakie jeszcze atrakcje czekają na dzieci?

Park Smoków
Czym jest smok chyba każdy wie. Jednak mniej znany jest fakt, że stwory te panoszyły się po świecie nie tylko w bardzo zamierzchłych czasach. Smoki wciąż pobudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń, budzą respekt i strach. Dziś są już opowieścią i historią dopełniając tę mieszankę o magie i fantastykę. Podobno smoki są potomkami olbrzymich mięsożernych dinozaurów, takich jak np. tyranozaur. Tylko w naszym parku zobaczycie odwzorowanie ich przedziwnego wyglądu, który pozwoli ożywić wyobraźnię nawet największych niedowiarków.

Park dinozaurów
Na swojej drodze spotkacie ponad czterdzieści ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie! Do przechodniów puszczają oczko...

Park Linowy Malborkstones
Zapraszamy do wspaniałej zabawy w Parku Linowym Malborkstones. Pierwszy na Pomorzu bezwypinowy system asekuracji gwarantuje bezpieczeństwo dzieci. Pod okiem instruktorów każdy może spędzić miłe chwile w wolnym czasie.

Zamek w Sztumie, wniesionych przez Zakon Krzyżacki, należy ...

Koło Przewodników Malborskich liczy ponad dwustu przewodników. Celem ...

Kiedy Polki marzą o rycerzu na białym koniu, ...

Podróżując krzyżackim szlakiem po Warmii i Mazurach, napotkacie ...

 Chyba każdemu Polakowi i Polce hasło „Grunwald” pobrzmiewa ...

Zamek, wybudowany na wzgórzu w miejscowości o charakterystycznej ...

nocleg

atrakcje

https://veturo.pl/article/3003/atrakcje-dla-dzieci-w-malborku/