google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Stajnia "U Kowala"

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia "U Kowala". Jola oraz synowie: Adrian Kowalczuk i Norbert Kowalczuk, proponują ciekawy program aktywnego spędzenia czasu dla całych rodzin, dla grup szkolnych, studenckich, dla zakładów pracy.

Stajnia "U Kowala"Stajnia "U Kowala"

fot. www.stajniaukowala.pl

Gospodarstwo położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu pałacowo-parkowego rodziny Radziwiłłów w Nieborowie, na skraju Puszczy Bolimowskiej.

W niewielkiej odległości od Nieborowa znajduje się Park Arkadia. Okolice Łowicza zachęcają do odwiedzenia Skansenu w Maurzycach, Muzeum w Łowiczu, Muzeum Ludowego Rodziny Brzozowskich w Sromowie, pałacu w Walewicach i wielu innych zabytków świeckich i sakralnych, świadczących o niezwykłej historii Ziemi Łowickiej. W Puszczy Bolimowskiej wytyczone są szlaki konne, z których korzystamy podczas wyjazdów w teren. Spotkania z sarnami w tym przepięknym, zdrowym lesie nie są rzadkością. Wieś Nieborów, skupiona wokół Pałacu Radziwiłłów, oferuje odwiedzającym dobrze zaopatrzone sklepy wielobranżowe, pocztę, ośrodek zdrowia, aptekę, a także bary i restauracje. Wszystkie te obiekty znajdują się w odległości nie większej niż 200 m od Stajni "U Kowala". Zarówno Gospodarstwo, jak i Instruktor Adrian Kowalczuk i Norbert Kowalczuk ma ubezpieczenie NW i OC. Spokojne i dobrze ujeżdżone pod siodło konie są pod stałą opieką weterynaryjną.

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia "U Kowala"
99-416 Nieborów 233
+46 838 55 18
501 148 284; 500 034 625

www.stajniaukowala.pl

Bzura – rzeka średniej wielkości, zmierzająca przez niziny ...

Rawka – to jedna z nielicznych prawdziwie dzikich ...

Miłośnicy kajaków wcale nie muszą jechać na Mazury, ...

Wakacyjna przygoda obfitująca w ciszę i sporą dawkę ...

Bolimów jest osadą o bardzo starych tradycjach garncarskich. ...

Nazwisko Chopin lub jego spolszczona wersja Szopen jest ...

gastronomia

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/3168/agroturystyka-w-okolicy-lowicza-gospodarstwo-stajnia-u-kowala/