Zimowy Rajd Nordic Walking w Koszęcinie

Koniec sezonu niekoniecznie musi zapowiadać koniec treningów. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprasza na aktywną zimową sobotę, 10 grudnia 2016 r., do Koszęcina. Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny. Organizatorzy zapraszają na wspólny trening także te osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z Nordic Walking. Być może ten dzień rozpocznie ich nową przygodę albo wręcz prawdziwą rewolucję życia?

Program wydarzenia jest bardzo bogaty, a ma na celu zaznajomienie jak największej ilości osób z prawidłową techniką chodzenia z kijami. Przewidziane są bloki praktyczne i teoretyczne. Jednostki pokazowe prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów PSNW. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w Zimowym Rajdzie Nordic Walking na dystansie 5 km z cennymi nagrodami od marki Regatta Great Outdoors. Do wygrania będą vouchery zakupowe do wykorzystania w sklepach firmowych marki oraz w sklepie internetowym www.regatta.pl. Dodatkowo będzie można zdobyć profesjonalne kije do Nordic Walking marki KV+.

Po emocjonujących zmaganiach będzie miała miejsce uroczysta Ogólnopolska Gala Nordic Walking, podczas której nastąpi wręczenie nagród specjalnych i wyróżnień dla zawodników startujących w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2016 pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wszystkie wydarzenia ligi biorą udział w programie Regatta RUSZ SIĘ!, którego ideą jest wsparcie produktowe osób fizycznych, firm, organizacji i instytucji z całej Polski, które są inicjatorami wydarzeń niekomercyjnych zachęcających innych do uprawiania różnych form aktywności. Inicjatywy podejmowane przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking doskonale wpisują się w te założenia programowe.

Zapraszamy do udziału w wielkiej, zimowej rewolucji – rozpocznij swoją przygodę z Nordic Walking właśnie w Koszęcinie!

Termin: 10.12.2016 r., g. 11.00 – 20.00
Miejsce: Zespół Pałacowo – Parkowy w Koszęcinie (woj. śląskie), siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, ul. Zamkowa 3.

Udział we wszystkich punktach programu wydarzenia jest otwarty i bezpłatny – obowiązują jednak zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Regulamin i szczegółowe informacje na stronie: www.psnw.pl oraz www.ruszsie.org.

Sponsorzy: Regatta Polska, Elephant Pro Sport – marka KV+
Partner strategiczny: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny z Licencjonowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w Koszęcinie

Patronat honorowy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki
Współpraca: Krajowa Federacja Nordic Walking

Program „Regatta RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Każdy, kto chciałby zorganizować imprezę lub cykl wydarzeń, zachęcających do aktywnego wypoczynku może przez cały rok zgłosić swój projekt poprzez formularz na stronie programu www.ruszsie.org. Każda ciekawa inicjatywa ma szansę uzyskać wsparcie produktowe od marki odzieży outdoorowej Regatta. Więcej informacji o wspieranych przez program imprezach w kalendarium na stronie www.ruszsie.org.

Twórcą programu „RUSZ SIĘ!” jest marka Regatta, brytyjska marka odzieży outdoorowej stworzona zarówno dla sportowców, jak i wszystkich miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regatta to rodzinna firma istniejąca na rynku od 35 lat, która swoją popularność zdobyła, oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(51) "Jeden dzień z Nordic Walking czy rewolucja życia?" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(50.63478633356690039590830565430223941802978515625) ["lng"]=> float(18.84086608624539849188295193016529083251953125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Jeden dzień z Nordic Walking czy rewolucja życia?

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Jeden dzień z Nordic Walking czy rewolucja życia?

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: