Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM

Tradycyjnie linie Air France KLM rozpoczynają Nowy Rok wielką akcją wyprzedażową. Taniej polecieć będzie można do ponad 130 miast we wszystkich zakątkach świata. Przeloty z Warszawy, Krakowa i Gdańska po sporej „przecenie” można rezerwować od dziś do 26 stycznia br., a ceny promocyjne dotyczą lotów od teraz, aż do 10 grudnia 2017. Warto zerknąć na bogatą siatkę połączeń Air France KLM i właśnie teraz upolować tanie bilety na wymarzoną, egzotyczną podróż w Nowym Roku.

Cały świat w zasięgu ręki
Najnowsza oferta Air France KLM objęła swoim zasięgiem Azję, liczne wyspy na Karaibach i Oceanie Indyjskim, Amerykę Północną i Południową, Europę oraz Azję i Afrykę. Korzystając z okazyjnych cen można planować naprawdę odległe wyprawy – od Alaski, przez Madagaskar, po Polinezję. Do wyboru jest wiele ciekawych, unikalnych kierunków jak Kolumbia, Madagaskar, Panama, czy Zanzibar. Nie zabrakło też nowoo otwartych tras jak Windhoek w Namibii (od 3060 PLN) czy kolumbijska Cartagena (od 3160 PLN). Air France i KLM dzięki swoim potężnym siatkom połączeń oraz umowom partnerskim z regionalnymi liniami często docierają do miejsc, do których nieliczni przewoźnicy z Europy oferują loty. W najnowszej promocji linie przygotowały atrakcyjne propozycje zarówno dla podróżnych wylatujących z Warszawy, z Krakowa oraz Gdańska*.

Egzotyczne wyspy – Karaiby, Polinezja, Ocean Indyjski…
To prawdziwa okazja dla miłośników pocztówko białych plaż i krystalicznej wody! Air France KLM w super promocyjnych cenach zabiera nas teraz na wyspy Morza Karaibskiego i na Oceanie Indyjskim, do swoich sztandarowych destynacji: na Martynikę i Gwadelupę (od 1860 PLN). Taniej polecimy też roztańczoną Kubę (od 2660 PLN), wulkaniczny Reunion (od 3160 PLN) i  do „królestwa lemurów” (Madagaskar od 3260). W promocji można kupić też bilet w najdłuższą podróż oferowaną przez Air France – na wyspy Polinezji Francuskiej (Tahiti od 6510 PLN).

Inkaskie piramidy, argentyńskie tango, czy wielokulturowy Manhattan?
Obie Ameryki czekają na turystów z całą swoją różnorodnością! Dzięki swoim partnerstwom z innymi liniami oraz własnym lotom, Air France KLM oferuje bardzo bogaty wybór kierunków na obu kontynentach. Na najbardziej poszukiwane przez podróżnych trasy można upolować niezłe rabaty. Tak więc taniej polecimy między innymi do Buenos Aires (od 3960 PLN), Panamy (od 2 660 PLN), Nowego Jorku (od 1940 PLN), Anchorage (od 3 010 PLN), San Juan (od 2610 PLN), do Los Angeles (od 2 520 PLN) oraz wielu innych miast.

24 perły Azji i 25 pomysłów na afrykańską przygodę
W wielkiej wyprzedaży nie mogło zabraknąć lotów do Azji i Afryki. W sumie w promocji znalazło się 24 popularne azjatyckie kierunki. Na szczególną uwagę zasługują m.in. ceny przelotów poniżej 2 tys. PLN do Pekinu (od 1 800 PLN) oraz Szanghaju (od 1900 PLN). Super cenę otrzymała też nowa w ofercie KLM – Sri Lanka (od 2560 PLN). Tradycyjnie na azjatyckiej liście promocji nie mogło zabraknąć Wietnamu czy Indii. Podróżni zainteresowani Afryką mogą wybierać spośród aż 25 promocyjnych destynacji, między innymi są to Johannesburg (od 2160 PLN), Zanzibar (od 3 060 PLN), czy nowy kierunek KLM – Windhoek w Namibii (od 3 060 PLN).

Super oferty z Gdańska i Krakowa
W aktualnej promocji latamy taniej w świat nie tylko z Warszawy, ale też z Gdańska i Krakowa! Kierunków w promocji należy szukać na stronie www.klm.pl oraz oczywiście w biurach podróży. Super cenę na dobry początek zyskały też przeloty (w obie strony) na nowej trasie z Polski (od 15 maja br) – z Gdańska do Amsterdamu (od 440 PLN).

Warto zaplanować z wyprzedzeniem!
 Najnowsza promocja Air France KLM z pewnością jest dobrą okazją, aby pomyśleć o zakupie tańszych biletów lotniczych nie tylko na najbliższe ferie, ale również tych w dalszym terminie. Wyjątkowo ta oferta obejmuje bardzo długi okres – wyloty można planować aż do 10 grudnia  2017 roku!**

Co w cenie biletu?
Linie Air France i KLM oferują na trasach międzykontynentalnych w Klasie Ekonomiczniej bezpłatnie pełen serwis pokładowy, w tym posiłki do wyboru wraz z deserem i szeroką ofertę napojów. Ponadto każdy z pasażerów w Klasie Ekonomicznej może ze sobą zabrać w cenie biletu duży bagaż podręczny (do 12 kg), oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg. Dodatkowo podróżni Air France KLM mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym Flying Blue, które potem mogą wymieniać na przeloty czy dodatkowe udogodnienia podczas kolejnych lotów.

Podane powyżej przykładowe ceny promocyjne dotyczą lotów w obie strony z wylotem z Warszawy  i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronach Air France KLM wynoszą 0 PLN. Szczegóły promocji oraz pełna oferta dostępna jest na stronach: www.klm.pl i www.airfrance.pl oraz z biurach podróży w całej Polsce.

*ceny promocyjne różnią się w zależności od portu wylotowego, pełna oferta lotów z Gdańska, Krakowa i Warszawy jest dostępna na stronach linii.
**terminy przelotów są różne dla różnych kierunków (możliwe wyłączenia okresu letnich wakacji), szczegóły na www.airfrance.pl oraz www.klm.pl

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(50) "Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM" ["meta_desc"]=> string(138) "Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Przeceniono loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do ponad 130 miast na całym świecie!" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "-13.447265623128" ["lng"]=> string(17) "-7.87644069694369" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM

meta_keys:

meta_desc: Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Przeceniono loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do ponad 130 miast na całym świecie!

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM

meta_keys:

meta_desc: Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Przeceniono loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do ponad 130 miast na całym świecie!

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Przeceniono loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do ponad 130 miast na całym świecie!