google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Wierchomla pełna atrakcji!

Wierchomla atrakcjami stoi! Tuż po niedzieli Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla zrobi coś, czego jeszcze nie było: „Testy stoków” w niebywale korzystnej cenie. Już w ten weekend zaś odbędą się koncerty zespołu Silent oraz otwarty zostanie snow park.

Wierchomla pełna atrakcji!Stacja narciarska Wierchomla

fot: wierchomla.com.pl

Zaraz po weekendzie, bo już 10 i 11 stycznia, Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla zaprasza na dwa dni pełne testów stoków: – Wydarzenie polega na udostępnieniu tras zjazdowych w niebywale atrakcyjnej cenie. Za 25 zł będzie można szusować przez cały dzień – mówi rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla Przemysław Kutnyj. Promocja obejmuje karnety czasowe 2-, 4- lub 6-godzinne oraz karnet lokalny, zakupione 10 i 11 stycznia 2017 r. w kasach po stronie Wierchomli i po stronie Szczawnika.
Już zaś 6 oraz 7 stycznia Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla zaprasza na koncerty zespołu Silent. Wstęp wolny dla wszystkich. Miejscem koncertu 6 stycznia jest Restauracja Przy Wyciągu, która zaprasza już od godz. 19:00, 7 stycznia swoje podwoje dla spragnionych dobrej muzyki otwiera Dyskoteka Kamieniołom, która zaprasza już od godz. 20:30. Wokalistką zespołu jest Julia Cembrzyńska, półfinalistka programu Must be the Music, a towarzyszy jej równie utalentowany zespół.
Również 7 stycznia Stacja Narciarska Dwie Doliny zaprasza na otwarcie snow parku, które nastąpi o godz. 11:00. W programie przewidziany jest pokaz umiejętności mistrzów snowboardu, który odbędzie się około południa. Każdy fan szaleństwa na białym puchu znajdzie coś dla siebie. Snow Park w Wierchomli jest jednym z najdłuższych i najbogatszych w atrakcje w całej Polsce.

Nie rezygnuj z wypoczynku nawet jeżeli długoterminowa prognoza ...

To jeden z trzech ośrodków należących do „Rodziny ...

Laureat plebiscytów na najlepszą małą stację narciarską znajduje ...

Nie wiem jak wy, ale ja lubię zjeść ...

Położenie Krynicy-Zdrój na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, sprawia, ...

Marzycie o powrocie do saneczkowego szaleństwa? Pamiętacie ten ...

nocleg

zdrowie i uroda

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/3386/stacja-narciarska-wierchomla-pelna-atrakcji/