google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Promem do Danii

Przeprawa promowa liniami Scandlines z Rostock to najszybsza trasa z Polski do Danii - rejs trwa około dwóch godzin. Z portu w Gedser w krótkim czasie można dotrzeć do wielu ciekawych miejsc w Szwecji i Danii. W zależności od dostępności miejsc, na przejazd z Polski do Danii na tej trasie, bilety można zarezerwować online do 14 dni przed wyjazdem już od 33 Euro. Zakup biletów przez Internet jest bardziej opłacalny, w porównaniu z ceną biletów w porcie.

Promem do DaniiPrzeprawa promowa liniami Scandlines

fot. scandlines.pl

W 2017 roku taryfa ekonomiczna obowiązuje również dla biletów łączonych Scandlines na najkrótszej i najszybszej trasie do Szwecji. Z biletem "Öresund-Ticket“ podróżni zostaną dowiezieni promem do Danii, a następnie Mostem nad Sundem pojadą bez opłat do Szwecji. Oferta ta jest dostępna w taryfie ekonomicznej już od 75 Euro, niezależnie od tego, czy podróż rozpoczyna się w Niemczech w Puttgarden, czy w Rostocku. W opcji kombi jest dostępy bilet z Niemiec do Szwecji przez Danię, który obowiązuje na dwóch trasach: Rostock-Gedser lub Puttgarden-Rødby – w obu wersjach z połączeniem do Szwecji (z Helsingør do Helsingborg); w 2017 roku „Schweden-Ticket“  dostępny w taryfie ekonomicznej poza sezonem głównym również od 75 Euro.

Linie Scandlines jeszcze bardziej uatrakcyjniły swój cennik na 2017 rok dla podróżnych z Polski. Pasażerowie, którzy zdecydują się na wybór programu SMILE rezerwując bilety w klasie ekonomicznej ze zniżką otrzymują podwójne zniżki na pokładzie i zbierają punkty w atrakcyjnym programie dla klientów. Zgromadzone punkty można wymienić na tańsze bilety, gastronomię oraz zakupy na pokładzie. Do udziału w programie SMILE można zapisać się podczas dokonywania rezerwacji online.

W 2017 roku, podobnie jak w poprzednich latach, wszystkie bilety pasażerskie na w/w trasach obejmują bezpłatny przewóz samochodu osobowego o długości do sześciu metrów,  przewożących do dziewięciu osób. Co ważne, w tym roku pasażerowie nie dopłacą za niestandardową wysokość pokładu.

Nowy rozkład jazdy Scandlines zawierający wszystkie trasy, godziny odjazdów, taryfy i oferty specjalne na sezon 2017 r. dostępny jest od teraz na stronie internetowej http://www.scandlines.pl/obsluga-klienta/katalogi.aspx.

Trasa prowadzi z Berlina przez Brandenburgię i region Meklemburgia-Vorpommern do ...

Duńska wyspa Bornholm jest oddalona zaledwie o 100 km ...

Planując rodzinne wakacje w Polsce, trudno narzekać na ...

Największy przewoźnik promowy w Europie – Scandlines proponuje ...

Jedną z najznakomitszych tradycji adwentowych są coroczne jarmarki ...

https://veturo.pl/article/3422/prom-do-danii-z-rostock/