Czarnogóra

Czarnogóra – urokliwe miejsce na spędzenie wakacji

 Przed rozpoczęciem planowania wakacji warto ustalić budżet przeznaczony na urlop, a następnie wybrać miejsce,  które chce się odwiedzić. Zazwyczaj głównym wyznacznikiem spędzenia wakacji są koszty, dlatego Polacy, którzy chcą spędzić je poza granicami Polski, i przy tym dużo nie wydawać, często wybierają wczasy w Czarnogórze.

Ten kierunek nie jest jeszcze tak bardzo popularny, dzięki czemu w trakcie sezonu turystów jest dużo mniej niż w bardziej obleganych krajach, jak np. Hiszpania, Włochy lub Grecja. W porównaniu do Chorwacji ceny w Czarnogórze są korzystniejsze, mimo że walutą również jest euro.

Czarnogóra gwarancją udanych wczasów

Czarnogóra, zwana również Czarną Perłą Adriatyku jest państwem, które w ostatnich latach bardzo  rozwinęło się pod kątem turystycznym. Kraj zachęca swoimi urokliwymi miasteczkami, zachwycającymi i malowniczymi krajobrazami oraz piękną pogodą.

Na wczasy do Czarnogóry warto wybrać się w porze odpowiedniej do tego, co planujemy robić. Jeśli zależy nam na plażowaniu w ogrzewających promieniach słońca, warto wybrać się w lipcu lub sierpniu, kiedy temperatury sięgają powyżej 30. stopni. Natomiast jeśli podczas urlopu stawiamy na zwiedzania i aktywny wypoczynek, dobrym pomysłem jest przyjazd do Czarnogóry wiosną bądź wczesną jesienią. Temperatury będą wtedy przyjemniejsze.

Miłośnicy wędrówek także chętnie odwiedzają Czarną Perłę Adriatyku, ponieważ uważa się, że góry Durmitor są jednymi z najbardziej malowniczych w Europie. Górskie krajobrazy idealnie komponują się z tymi nadmorskimi, dlatego to połączenie wzbudza ogromny zachwyt. Jak się okazuje, Czarnogóra nie kojarzy się tylko z cudownymi panoramami, ale również klimatycznymi miasteczkami. Warto pospacerować wśród wąskich uliczek, aby poczuć panującą atmosferę. Niezależnie od preferencji spędzania wakacji, w Czarnogórze każdy będzie czuł się niesamowicie, a spędzone tam wczasy będą niezapomniane i wyjątkowe.

Wypoczynek w Czarnogórze – transport

Kiedy zostanie już podjęta decyzja o wakacyjnej destynacji, warto przejrzeć oferty biur podróży. Wiele z nich, jak np. Euro Pol Tour: www.europol.com.pl/czarnogora oferuje wyjazdy w bardzo atrakcyjnych cenach z dojazdem autokarem. Piękne widoki towarzyszące przez całą podróż, rekompensują długi czas wyprawy. Trasa biegnie przez kraje takie jak Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja, co daje możliwość bliższego poznania tej części Europy. Wygodne autokary wyposażone w klimatyzację, toaletę i barek, zmniejszają niedogodności dłuższej podróży.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(20) "Czarnogóra atrakcje" ["meta_desc"]=> string(146) "Czarnogóra, zwana również Czarną Perłą Adriatyku jest państwem, które w ostatnich latach bardzo rozwinęło się pod kątem turystycznym." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(4) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(42.62425924249649966668584966100752353668212890625) ["lng"]=> float(18.973388669233099079747262294404208660125732421875) ["zoom"]=> int(6) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "MNE" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Czarnogóra atrakcje

meta_keys:

meta_desc: Czarnogóra, zwana również Czarną Perłą Adriatyku jest państwem, które w ostatnich latach bardzo rozwinęło się pod kątem turystycznym.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Czarnogóra atrakcje

meta_keys:

meta_desc: Czarnogóra, zwana również Czarną Perłą Adriatyku jest państwem, które w ostatnich latach bardzo rozwinęło się pod kątem turystycznym.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Czarnogóra, zwana również Czarną Perłą Adriatyku jest państwem, które w ostatnich latach bardzo rozwinęło się pod kątem turystycznym.