google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Snowpark w Wierchomli

 Zima w tym roku nie jest najzimniejsza, ale w Wierchomli śniegu jest dużo. Ostatnie mroźniejsze dni pozwolą na uruchomienie SnowParku. 500-metrowy SnowPark Wierchomla startuje w sobotę 1 lutego.

Snowpark w WierchomliSnowpark Wierchomla

fot.mat.prasowe

Snowboardowi i narciarscy zapaleńcy znajdą w nim przeszkody dla początkujących, skocznie, przeszkody jibbowe dla początkujących i średniozaawansowanych. SnowPark czynny będzie od 9.00 do 18.30.
 
Poza SnowParkiem w Wierchomli można pobawić się na jedynym w Polsce 350-metrowym Torze Playcross. Jest to tor crossowy złożony z band i rollerów, na którym świetnie odnajdą się nie tylko dzieci, lecz także osoby poszukujące większych wrażeń niż zwykłe ślizganie po stoku.
 
Stacja Narciarska Wierchomla znajduje się w Beskidzie Sądeckim. Posiada cztery wyciągi i 3,5 km tras o różnym poziomie trudności. Przy trasach znajdują się restauracje i bary z jedzeniem regionalnym i domowym, ale można również zjeść coś „na szybko” czy ogrzać się przy gorącej herbacie. Przy Stacji działa wypożyczalnia świetnego, nowego sprzętu narciarskiego, serwis oraz doskonała mistrzowska Szkoła Narciarska Dwie Doliny, prowadząca szkolenia indywidualne, szkółkę narciarską i przedszkole narciarskie dla najmłodszych. Szkoła Narciarska od wielu lat nie schodzi z podium Mistrzostw Polski Instruktorów i Szkół Narciarskich SITN/PZN.  Całość uzupełniają świetnie przygotowane trasy, bardzo dobre warunki na stoku i przepiękne widoki.  

 Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować zainteresowanie ...

 Zdecydowana większość osób wyjeżdża nad morze wyłącznie latem. ...

Koronawirus uderzył w branżę turystyczną, w tym w ...

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. ...

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

Pływanie kajakiem to nie lada frajda, która jednak ...

https://veturo.pl/article/3778/snowpark-stacja-narciarska-wierchomla/