google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Segway w Warszawie

Nie chcesz znów zwiedzać miasta na piechotę, przemierzać kilometrów w ten sam, znany wszystkim sposób. Czas na szalone i nowoczesne zwiedzanie Warszawy. Teraz przez uliczki stolicy popędzisz na segwayu.

Segway w WarszawieSegwayem po Starówce?

mat. promocyjne

Nowy sposób podróżowania, którego popularność z roku na rok rośnie na całym świecie, dotarł także do stolicy Polski. Już dziś możesz poznawać Warszawę w niecodzienny sposób – poruszając się na segwayu, elektrycznym pojeździe, który nie tylko sprawi, że podróż będzie szybsza, mniej uciążliwa i męcząca, ale także ciekawa. Po kilkuminutowym szkoleniu każdy z nas może wyruszyć na wycieczkę uliczkami Starego Miasta lub odkryć praskie klimaty. Jeżeli to nadal dla ciebie za mało, skorzystaj z przejażdżki łączonej: pedałuj na rowerze, utrzymaj równowagę na segwayu, a potem rozsiądź się wygodnie w zabytkowej Nysie. Zaufaj grupce pasjonatów z Segway City Tours.

Do wyboru mamy dwie trasy turystyczne. Dla wielbicieli klasyki przygotowano szlak po najciekawszych punktach Starego Miasta. Przez trzy godziny przewodnik w ciekawy sposób opowie nam o najważniejszych miejscach i zabytkach Warszawy. Wycieczka wyrusza codziennie o godzinie 14. Jej koszt to 347 zł od osoby. Półtoragodzinna podróż po Starówce kosztuje 229 zł. Jeśli chcielibyśmy odwiedzić miejsca nietypowe, z unikalnym klimatem, wybierzmy się na przejażdżkę po warszawskiej Pradze. Przez trzy godziny dotrzemy do Biblioteki Uniwersyteckiej, Centrum Nauki Kopernik, by przejechać na drugą stronę Wisły i zobaczyć Stadion Narodowy, Saską Kępę, Park Skaryszewski, Soho Factory, ulicę Ząbkowską, Wytwórnię Wódek  Koneser i wejść do Muzeum Neonów. Koszt takiej przejażdżki to 347 zł. Wycieczka wyrusza o godzinie 14 spod Hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu, który jest ustalonym punktem spotkań. Długość tras to około 10-15 km. 

Codziennie oprowadzane są grupy maksimum siedmioosobowe. Istnieje również możliwość wypożyczenia segwaya. Pół godziny jazdy kosztuje 100 zł.  Na rezerwacje organizatorzy czekają do ostatniej chwili. Nie zapisałeś się jeszcze na przejażdżkę segwayem po Warszawie? Po przeczytaniu artykułu wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się mailowo albo telefonicznie i wyrusz na spotkanie ze Stolicą.

Proponowane trasy są ciekawe, ale czym tak naprawdę jest segway i jak się na nim jeździ? Ten tajemniczy pojazd już dawno zyskał popularność na świecie i jest znany w Berlinie, Paryżu, czy Amsterdamie. Jest to elektryczny, dwukołowy środek transportu, którym poruszamy się balansując ciałem. Szkolenie z obsługi trwa tylko kilka minut i nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Na wycieczkę z Segway City Tours może wyruszyć każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.
Jeśli przejażdżka segwayem to dla ciebie mało, skorzystaj z oferty rozszerzonej. Segway City Tours tworzy kolektyw Best in Warsaw z najlepszymi firmami przewodnickimi w Warszawie. Dzięki temu możemy skorzystać z wycieczek łączonych: segwayowo – rowerowo – nyskowych, podczas których poznamy m.in. realia PRL-u. Najlepsi przewodnicy w Warszawie oprowadzą cię w każdym języku, np. angielskim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim. Gotów na poznanie nowych możliwości i rozwiązań w turystyce? Balansuj ciałem, zachowaj równowagę i wprowadź segwaya w ruch.

Poczytaj więcej o Warszawie tutaj.

Dowiedz się więcej
Odwiedź profil na Facebooku

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla bliskiej osoby to spore ...

Spacerowanie to jedna z przyjemniejszych form poznawania miasta. ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/443/segway-warszawa/