Poznaj Hotel Oliwski Gdańsk

Hotel Oliwski Gdańsk jest wybierany na miejsce wypoczynku oraz szkolenia. Doskonała lokalizacja, komfortowe wyposażenie pokoi oraz atrakcyjne ceny przyciągają gości do tego nadmorskiego obiektu.

Urlop nad morzem – hotel w centrum miasta Gdańsk

Gdańsk jest miastem pełnym uroków i atrakcji, dlatego przyciągają polskich i zagranicznych turystów. Warto tu przyjechać, chociaż na kilka dni, by poczuć ducha historii, która jest niezwykle ciekawa. Aby móc zwiedzać trzeba zarezerwować pokój. Prawdziwą perłą na mapie noclegów, jest Hotel Oliwski. Położony jest przy głównej trasie łączącej Gdańsk z Sopotem i Gdynią, dzięki czemu zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji Trójmiasta. Korzystając ze środków transportu publicznego lub własnego samochodu można dojechać do każdego miejsca, w tym do centrum handlowego Galeria Bałtycka.

W okresie letnim turyści przyjeżdżający do Gdańska chcą przede wszystkim wypoczywać, zażywając kąpieli morskich. Hotel Oliwski znajduje blisko plaży, ale chcąc wybrać się na sopockie molo, trzeba pokonać kilka kilometrów. Wielbiciele opalania, spacerów brzegiem morza, wschodów i zachodów słońca, uwielbiających morski klimat, z całą pewnością powinni przyjechać do Gdańska.

Hotel Oliwski Gdańsk – okolice, atrakcje

Hotel Gdańsk znajduje się 9 km od Starego Miasta z pięknymi kamienicami oraz historycznymi kościołami, np. przepiękną Katedrą Oliwską. Na wyciągnięcie ręki turyści mają zapewniony spacer po Długim Targu, Parku Oliwskim im. Adama Mickiewicza, zwiedzanie Zielonej Bramy, Wyspy Spichrzów, Europejskiego Centrum Solidarności czy Muzeum II Wojny Światowej i Bursztynu. Z pewnością atrakcją jest podziwianie z Wieży Mariackiej panoramy Gdańska.

Rowerem czy innym środkiem transportu można przemieścić się na Molo w Sopocie, Skwer Kościuszki w Gdyni, do Oliwy Park, ZOO, czy do centrum nauki Experyment. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz dworca PKP pozwala łatwo i szybko poruszać się po Trójmieście. Bezpośrednie połączenia autobusowe i tramwajowe ułatwiają gościom hotelu dostęp do plaż, centrum handlowego, a nawet i do lotniska. Hotel Oliwski znajduje się w jednej z najstarszych i najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska – Oliwa, gdzie można poczuć historyczny klimat miasta.

Konferencje i szkolenia w obiekcie Hotel Oliwski

Położenie hotelu w dzielnicy Oliwa, blisko centrum Trójmiasta, prywatny parking i klimatyzowane pokoje oraz możliwość skorzystania z sali szkoleniowej sprzyja biznesowi. Przedsiębiorcy umawiają się na spotkania w celu zawierania kontraktów, bo nic tak nie sprzyja owocnej współpracy, jak nadmorski klimat. W samym centrum Oliwy, w otoczeniu przyrody są organizowane szkolenia i konferencje.

Sala szkoleniowa w hotelu Oliwski ma dostęp do światła dziennego, ale istnieje również możliwość całkowitego zaciemnienia, dla lepszego odbioru obrazu. Idealne nagłośnienie po podłączeniu sprzętu multimedialnego pozwala z powodzeniem prowadzić konferencje i szkolenia. W przerwach uczestnicy mają zapewnione serwisy kawowe i posiłki. Miejsce wybierane jest nieprzypadkowo, ponieważ wielogodzinne wykłady są wyczerpujące, więc trenerzy, wykładowcy i uczestnicy potrzebują odpoczynku, a najlepszy zapewnia pobyt nad Bałtykiem. Aby dokonać rezerwacji sali, należy skontaktować się online https://hoteloliwski.pl/. W Hotelu Oliwskim można wybrać pokoje ze śniadaniem.

Trzygwiazdkowy Obiekt – Hotel Oliwski 

Wybierając się na wypoczynek, ważną kwestią jest lokalizacja hotelu, by dotarcie do centrum czy na plażę nie zajmowało zbyt dużo czasu, bo po całodziennym plażowaniu czy spacerowaniu, każdy zazwyczaj jest bardzo zmęczony. Drugą sprawą jest standard hotelu. Komfortowy obiekt oferuje nowoczesne wyposażenie pokoju: wygodne łóżko, telewizor ofertą telewizji kablowej, bezpłatne WI-FI, klimatyzację, lampki z punktowym światłem LED.

Pokój powinien być połączony z łazienką, wyposażoną nie tylko w kabinę prysznicową, ale także ręczniki, suszarkę do włosów i kosmetyki hotelowe. Poszukując miejsca noclegowego, turyści kierują się także ceną. Oczywiście hotel pięcio- czy siedmiogwiazdkowy będzie zawsze droższy, ale trzygwiazdowy jak, np. Hotel Oliwski również zapewnia doskonały wypoczynek Jest praktycznie na każdą kieszeń, więc nie ma potrzeby ponosić wysokich opłat. Nie pobiera opłaty za pobyt dzieci do lat 6.

Podsumowanie

Gdańsk jest nadmorską miejscowością, którą odwiedza rzesza turystów z Polski, ale też z zagranicy. Nie ma się czemu dziwić, to historyczne miasto jest urokliwe i pełne atrakcji. Słynie z wielu zabytków i czystej plaży. Ma też doskonałe połączenia komunikacyjne z Sopotem i Gdynią, co zachęca do przyjazdu osoby, chcące odwiedzić Trójmiasto. Trzeba wybrać miejsce noclegowe. Zatrzymując się w hotelu Oliwski, goście mają blisko do plaży, centrum Trójmiasta, ale też sopockiego molo czy Gdyni. Komfortowo wyposażone pokoje ze śniadaniem pozwalają doskonale wypoczywać. Na terenie obiektu jest też bar wraz z lobby hotelowym, parking dla gości oraz winda, która ułatwi poruszanie się osobom starszym i z niepełnosprawnością.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(187) "https://www.youtube.com/embed/IK2dhZRTAD8" title="Hotel Oliwski w Gdańsku" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" ["show_map"]=> bool(true) ["latlng"]=> array(13) { ["address"]=> string(53) "Hotel Oliwski w Gdańsku, Piastowska, Gdańsk, Polska" ["lat"]=> float(54.41149769999999108449628693051636219024658203125) ["lng"]=> float(18.567548899999991363074514083564281463623046875) ["zoom"]=> int(14) ["place_id"]=> string(27) "ChIJE12L3swK_UYRbxgIWgWRbyU" ["name"]=> string(24) "Hotel Oliwski w Gdańsku" ["street_number"]=> string(1) "1" ["street_name"]=> string(10) "Piastowska" ["city"]=> string(7) "Gdańsk" ["state"]=> string(9) "Pomorskie" ["post_code"]=> string(6) "80-332" ["country"]=> string(6) "Polska" ["country_short"]=> string(2) "PL" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/IK2dhZRTAD8" title="Hotel Oliwski w Gdańsku" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: