wakacje

Ubezpieczenie podróży, zakupów i transakcji internetowych w pakiecie z kartą kredytową

Innowacyjna oferta od PZU i Pekao. W pakiecie z Kartą Kredytową z Żubrem klienci Banku Pekao zyskają od PZU ubezpieczenia zakupów, transakcji internetowych oraz podróżne. Dzięki nim klient może otrzymać zwrot kosztów kupionych przy użyciu tej karty towarów w przypadku ich zniszczenia, uszkodzenia czy utraty. Ubezpieczyciel zapewnia także klientom płacącym za zakupy w internecie kartą zwrot kosztów zakupu, jeśli dostarczony produkt jest np. wadliwy lub niezgodny z zamówieniem, a klient ma problemy z odzyskaniem pieniędzy od sprzedawcy. Składkę ubezpieczeniową opłaca Bank Pekao SA.

Wyższe bezpieczeństwo i komfort podróżowania

PZU daje również posiadaczom Kart Kredytowych z Żubrem wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży. W pakietach Złotym i Platynowym klient otrzymuje ubezpieczenia podróżne w Polsce i za granicą, a od Peako także dodatkowe korzyści ułatwiające podróżowanie. Ubezpieczenie podróży obejmuje koszty leczenia i assistance (w tym zachorowanie na COVID-19) oraz NNW na wypadek śmierci do 100 000 zł w wariancie Złotym lub do 200 000 zł w wariancie Platynowym. Posiadacze karty w obu pakietach otrzymują również bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych, czyli możliwość oczekiwania na opóźniony lot w komfortowych warunkach, z dostępem do darmowych przekąsek i Wi-Fi w ramach usługi Flight Delay Pass. Z saloniku może skorzystać posiadacz karty i 4 osoby towarzyszące. Jest to jedna z najlepszych ofert tego typu dostępnych w Polsce.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(18) "redakcja veturo.pl" ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: redakcja veturo.pl

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: redakcja veturo.pl

meta_desc: