google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Art Force Tattoo - tatuaże w Warszawie

Art Force Tattoo


Art Force Tattoo
Adres: Wilcza 54a lok.1
00-679
Warszawa
Telefon: 664 606 606
Email: artforce@artforce.pl
Strona www: http://www.artforce.pl/

Opis

Przed zabiegiem

Zabieg tatuowania wykonujemy w sterylnych i profesjonalnych warunkach, przy wykorzystaniu najlepszej jakości igieł, których używamy wyłącznie jednorazowo. Przed każdym tatuowaniem bądź kolczykowaniem sprzęt jest sterylizowany, o czym również informujemy każdego klienta. Wysoka higiena pracy i najwyższej jakości sprzęt sterylizacyjny, daje nam 100% pewność, że zakażenie jakimikolwiek wirusami ( HIV czy HBS ) jest w naszym studio niemożliwe.

Zabieg

Wykonanie tatuażu średniej wielkości zajmuje około 1 godziny. Oczywiście czas może wydłużać się w przypadku bardziej skomplikowanych wzorów. Zabieg tatuowania może być nieco bolesny, jednakże poziom bólu w dużej mierze ma związek w wrodzonym i dla każdego z nas innym progiem wrażliwości. Bardzo przyjazna atmosfera panujące w studiu pomaga jednak zminimalizować wszelkie nieprzyjemne odczucia związane z tatuowaniem.

Po zabiegu

Dzięki najwyższej jakości standardom higieny oraz profesjonalizmowi naszych tatuatorów, proces gojenia się naszych tatuaży nie przysparza żadnych kłopotów, a średni czas gojenia nie przekracza 7 dni. Pielęgnacja tatuażu w tym okresie jest bardzo prosta. Podczas zabiegów higieny osobistej należy przemywać go zimną wodą z użyciem łagodnego mydła, a po osuszeniu smarować (w miarę możliwości kilka razy dziennie) kremem o nazwie "Easytattoo" (dostępnym u nas) lub kremem o nazwie "Bepanthen" (dostępnym w każdej aptece). Należy również mieć na uwadze, że do miesiąca po wykonaniu zabiegu nie należy wystawić wytatuowanego miejsca na działanie promieni słonecznych oraz zbyt długo moczyć świeżego tatuażu w wodzie.

Nocleg - okolice Art Force Tattoo

Gastronomia - okolice Art Force Tattoo

Rozrywka - okolice Art Force Tattoo

Sport - okolice Art Force Tattoo

Atrakcje - okolice Art Force Tattoo

https://veturo.pl/356/oferta-art-force-tattoo/