google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Wioska indiańska - Atrakcje w Szklarskiej Porębie i okolicach

Wioska indiańska


Wioska indiańska
Adres: ul. Muzealna 7
58-580
Szklarska Poręba
Telefon: +48 79 55 777 55
Email: d.kruczkowska@dinopark.com.pl
Strona www: http://ag-partner.com.pl/wioska_indianska.html

Opis

Wioska indiańska znajdująca się na terenie parku zapewnia możliwość oglądania oryginalnych Tipi, totemów, historii piktogramicznych na skórach, indiańskich strojów oraz narzędzi codziennego użytku. Pozwala na wspaniałą zabawę a zarazem edukację.
Oprócz samych Tipi wioska wyposażona jest w różne akcesoria przypominające kulturę indiańską. Zajęcia prowadzone w wiosce połączone są z dodatkowymi atrakcjami (strzelanie z łuku, rzut tomahawkiem, malowanie twarzy itp.). Dzięki takiej kompleksowej usłudze wioska jest miejscem rozrywki i rekreacji, do którego można zaprosić firmy na szkolenia i pikniki integracyjne, klasy szkolne, ośrodki, domy dziecka, młodzież jak i indywidualnych turystów.
Program zwiedzania wioski zawiera sporą dawkę wiadomości na temat świata zwierząt i roślin. Poszczególne ćwiczenia rozwijają cierpliwość, równowagę, koncentrację oraz uczą odpowiedzialnej postawy wobec siebie i innych.
Wioska Indiańska to nie tylko malowniczo położone miejsce wypoczynku, ale przede wszystkim miejsce, w którym, wedle indiańskich zwyczajów, uczymy się szacunku do przyrody i życia w zgodzie z nią.

Nocleg - okolice Wioska indiańska

Gastronomia - okolice Wioska indiańska

Zdrowie I Uroda - okolice Wioska indiańska

Sport - okolice Wioska indiańska

Atrakcje - okolice Wioska indiańska

https://veturo.pl/475/oferta-wioska-indianska/