dalekie podróże

Najatrakcyjniejsze miejsca na podróż poślubną

To nie są zwykłe wakacje, ale podróż, która zostaje w pamięci na całe życie – kierując się tą dewizą, nowożeńcy wybierają najbardziej atrakcyjne zakątki świata i nie szczędzą pieniędzy na przyjemności. Liczy się błogi odpoczynek, niezapomniane wrażenia i czas miło spędzony we dwoje. Poza Majorką, Cyprem czy Wyspami Kanaryjskimi dużym zainteresowaniem cieszą się bardziej odległe miejsca, jak Meksyk, Kuba, Kenia czy Bali.

– Te wyjątkowe chwile nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny, w wymarzonym miejscu. Dlatego z reguły tego typu podróż jest planowana na kilka miesięcy przed wyjazdem. Turkusowe morze, piaszczysta plaża i piękne widoki to nieodzowna sceneria romantycznych podróży we dwoje. Planując podróż poślubną, młode pary są skłonne zazwyczaj wydać więcej niż w przypadku standardowych wakacji – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magda Plutecka-Dydoń, rzecznik prasowy Neckermann Polska.

Kolorowe katalogi kuszą atrakcyjnymi zdjęciami i rzeczywiście wybór ofert jest ogromny, natomiast pracownicy biur podróży zdecydowanie nie polecają nowożeńcom wczasów typu last minute. Nie zawsze spełniają one oczekiwania i często tylko z pozoru są najtańsze. Podróż poślubna powinna być dobrze przemyślana i zaplanowana.

– Dużym zainteresowaniem cieszą się Wyspy Kanaryjskie, malownicza Majorka, Cypr uważany za jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, bo tu narodziła się bogini miłości Afrodyta. Popularne są także wyspy greckie i Turcja Egejska, która jest uważana za jeden z najpiękniejszych zakątków Turcji – podkreśla Magda Plutecka-Dydoń.

Tygodniowe wakacje w tych rejonach, w czterogwiazdkowym hotelu z wyżywieniem all inclusive to koszt rzędu około 1,5 tys. zł, w bardziej komfortowym hotelu – od 2,5 do 3 tys. zł.

veturo.pl
– Coraz częściej na podróże poślubne wybieramy również dalekie egzotyczne zakątki świata. Kenia, Dominikana, Meksyk czy Kuba to miejsca najchętniej wybierane na romantyczne wyjazdy. Tygodniowe wyjazdy na Dominikanę z pobytem w czterogwiazdkowym hotelu z all inclusive będzie kosztować nas od około 5 tys. zł. wzwyż. Notujemy również wzrost zainteresowania wyjazdami do miejsc uważane za luksusowe – Malediwy, Seszele, Małe Antyle czy Bali – mówi Magda Plutecka-Dydoń.

W przypadku podróży poślubnej wybór hotelu ma duże znaczenie. Musi to być obiekt, który gwarantuje relaks i dobrą zabawę – najlepiej tylko dla dorosłych.

– Wyselekcjonowaliśmy specjalne hotele dla nowożeńców, które charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją, kuchnią, bogatym pakietem zajęć dodatkowych, a przede wszystkim te, które oferują zniżki dla młodych par, sięgające nawet 30 proc. Kolacja przy świecach, specjalnie udekorowany pokój czy butelka szampana na przywitanie to atrakcje, na jakie nowożeńcy mogą liczyć w tego typu obiektach – tłumaczy Magda Plutecka-Dydoń.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(91) "Najatrakcyjniejsze miejsca na podróż poślubną - gdzie w podróż poślubną - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(170) "Gdzie i dokąd wybrać się w podróż poślubną? - Te wyjątkowe chwile nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny, w wymarzonym miejscu, które poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-11.9531249983359" ["lng"]=> string(17) "-11.5144749350266" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Najatrakcyjniejsze miejsca na podróż poślubną - gdzie w podróż poślubną - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Gdzie i dokąd wybrać się w podróż poślubną? - Te wyjątkowe chwile nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny, w wymarzonym miejscu, które poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Najatrakcyjniejsze miejsca na podróż poślubną - gdzie w podróż poślubną - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Gdzie i dokąd wybrać się w podróż poślubną? - Te wyjątkowe chwile nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny, w wymarzonym miejscu, które poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Gdzie i dokąd wybrać się w podróż poślubną? - Te wyjątkowe chwile nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny, w wymarzonym miejscu, które poleca veturo.pl