google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Tatrzański Gościniec w Leśnicy

Leśnica to przepiękna mała miejscowość położona na Podhalu niedaleko Nowego Targu, w gminie Bukowina Tatrzańska.

Tatrzański Gościniec w LeśnicyLeśnica, Tatrzański Gościniec

fot. mat. prasowe

Jest to miejscowość malownicza, niezwykle piękna pod względem przyrody i natury. Od miejscowości Groń oddzielona jest rzeką, która również nosi nazwę Leśnica. Jej położenie zasługuje na wielką uwagę, albowiem znajduje się ona nieopodal głównych turystycznych miejscowości, jakimi są Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Szaflary czy Zakopane. To sprawia, że odwiedzają ją turyści, którzy chcą spędzać urlop w spokojnym miejscu położonym niedaleko najlepszych atrakcji Podhala. Leśnica położona jest 20 kilometrów od Zakopanego, dzięki czemu turyści licznie rezerwują tutaj pokoje gościnne. Mówiąc o położeniu tej wsi i mając na uwadze opis miejscowości, należy zaznaczyć, że znajduje się tutaj osiedle Sądel, z którego roztacza się piękna panorama na Szaflary, Nowy Targ oraz Gorce.

Pobyt w Tatrzańskim Gościńcu to przede wszystkim odpoczynek, odnalezienie równowagi, balansu ciała i umysłu w górskiej scenerii, wśród malowniczych krajobrazów i w przytulnym miejscu nastawionym na absolutny komfort.

Do dyspozycji naszych Gości są komfortowe pokoje o wysokim standardzie turystycznym: wyposażone w góralskim i wyjątkowo estetycznym stylu we wszystkie udogodnienia (telewizory i wi-fi, zestawy mebli z prawdziwego drewna, klimatyczne dodatki), z eleganckimi i nowoczesnymi łazienkami.

Na miejscu znajduje się szałas góralski, altana z grillem, ogród z dużym patio, ławeczkami i fontanną otoczoną roślinami. Obok komfortowych pokojów jest też sala rozrywki z bilardem, piłkarzykami, kominkiem, oraz bawialnia dla dzieci wypełniona zabawkami. Niezależnie od pogody oferujemy niezmienny, wysoki standard pobytu i obsługi a nasza jadalnia codziennie zaprasza na pyszne, domowe posiłki.

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Szukasz miejsca, w którym spokojnie zrelaksujesz się z ...

Jednym z ciekawszych pomysłów na spędzenie wakacji są ...

Tatry to legendarne polskie góry, zasłużenie cieszące się ...

Najstarszy w Zakopanem, niewielki Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym ...

Zwiedziłeś już Zakopane i wędrowałeś pogórach lub dopiero ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2471/lesnica-podhale-tatrzanski-gosciniec/