Hotel i SPA w górach

Szukacie niezwykłego miejsca, w którym moglibyście zregenerować siły i jednocześnie dobrze bawić się z całą rodziną? Odwiedźcie malowniczy, górski zakątek w Beskidach, gdzie znajdziecie Hotel & SPA Kocierz. Jeśli nie przekonał Was widok, koniecznie zajrzyjcie do środka!

Wasza podróż po górskich klimatach rozpocznie się już w recepcji. Do odwiedzenia położonego kilka kroków dalej lasu zaproszą Was dekoracje z prawdziwego, pachnącego poszyciem mchu, połączone z wszechobecnym drewnem i kamiennymi elementami. Okazji do kontaktu z naturą będzie jeszcze sporo.

Przed spacerem warto trochę wypocząć i rozgościć się w jednym ze świeżo odrestaurowanych pokoi, utrzymanych w stylu łączącym elementy regionalne, nowoczesne i romantyczne. Nie można jednak spędzać tu zbyt wiele czasu, bo ominą Was prawdziwe atrakcje.

Zanim rzucicie się w wir zabawy, koniecznie skosztujcie naszych specjałów w dwukondygnacyjnej, regionalnej chacie z otwartym paleniskiem i przestronną antresolą.

Wnętrze pomieści 300 biesiadników a klimatyczna sala śniadaniowa skusi Was zapachem kawy i widokiem z panoramicznego okna, prowadzącego wprost na taras. O kocierskie specjały, które z pewnością “podbiją” Wasze podniebienia, pytajcie obsługę – część z nich możecie zabrać ze sobą do domu.

A kiedy Wy będziecie rozkoszować się regionalnymi przysmakami, Wasze pociechy wprost z chaty, trafią natomiast do królestwa zabawy – nowego, dwupoziomowego figloparku.