google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Gród Rycerski w Biskupicach pod Byczyną

Pobyt w grodzie rycerskim w Biskupicach pod Byczyną gwarantuje nie tylko przeniesienie się w czasie do średniowiecza, ale także dobrą zabawę dla całej rodziny (zarówno rodziców jak i dzieci) i ciekawe rozrywki w miłej atmosferze.

W programie do wyboru są atrakcje, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych: od  noclegów  w  średniowiecznych  komnatach,  przez  posiłki w staropolskiej karczmie, po kąpiele w szwedzkich baliach.W  trakcie  dnia  na  gości  czekają  typowe  rycerskie  zajęcia  jak strzelanie z łuku, gry rycerskie oraz warsztaty w zbrojowni, na które składają się przymierzanie uzbrojenia i strojów z epoki. To zajęcia, które z pewnością bardziej zainteresują chłopców. Jest też coś dla dziewczynek: nauka pisania gęsim piórem, czerpanie papieru oraz tkanie średniowiecznymi metodami.

Młodzi  kandydaci  na  rycerzy  mogą  się  doskonalić  w  rzucie toporem, włócznią czy nożem, a niewiasty będą miały okazję poznać średniowieczne tańce. Zagwarantowane są także atrakcje dla osób o silnych nerwach - zwiedzanie „Komnaty strachu” – czyli średniowiecznej sali tortur.

Gród Rycerski
Biskupice 58
46-220 Byczyna
grod.pl.tl

O największej atrakcji jaką jest zamek w Nowym ...

Trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się od ludowej ...

Największą  atrakcją Jarosławca jest ogromny  Aquapark kompleks  basenów  ...

Zgromadzono tu kilkadziesiąt miniatur budowli z całego świata. ...

Turyści w Mrągowie mogą przez cały rok poczuć ...

Wioska Labiryntów i Źródeł w Paprotach to miejsce ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/3288/opolskie-atrakcje-dla-dzieci-grod-rycerski-w-biskupicach-byczyna/