Kurtki na zimę – nowości marki Regatta

W tym roku zima zaatakowała dość wcześnie. Ale jak przyzwyczaiły nas poprzednie lata - tak i w tym roku - zima raz atakuje, a potem jednak odpuszcza. Na tak zmienne warunki idealnym rozwiązaniem są ciepłe, techniczne kurtki membranowe. Najpopularniejsza brytyjska marka outdoorowa, Regatta, przygotowała sporo nowości na zimę dla fanów ruchu na świeżym powietrzu. Poniżej prezentujemy trzy topowe modele dla mężczyzn z różnymi rodzajami ocieplenia i różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi.

Kurtka Regatta Glyder II

Najwyższej klasy profesjonalna kurtka typu 3 w 1 dla najbardziej wymagających entuzjastów mocnych wrażeń w terenie.

Kurtka Regatta Glyder II

Składa się z pancernej kurtki zewnętrznej wyposażonej w membranę ISOTEX 15000 i ciepłej podpinki z elastycznego materiału Extol. Kurtka zewnętrzna w pełni chroni przed wiatrem, śniegiem i deszczem. Wyposażona w dwukierunkowe zamki, wzmocnienia w kluczowych miejscach i podążający za ruchem krój – sprawdzi się w każdej outdoorowej akcji niezależnie od pogody. Lekka kurtka wewnętrzna z elastycznego i super wygodnego Extolu zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. Oczywiście zarówno podpinkę jak i kurtkę zewnętrzną możemy używać osobno, co docenią wszyscy zwolennicy praktycznych rozwiązań. Glyder II sprawdzi się świetnie podczas górskiej wyprawy, wspinaczki i każdej wymagającej aktywności w terenie.

Kurtka Regatta Highside

Wytrzymała, ciepła kurtka z syntetycznym wypełnieniem Thermo-Guard. Idealna dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z ruchu na świeżym powietrzu nawet podczas mrozów.

Kurtka Regatta Highside

Techniczny, dopasowany do ciała krój i nowoczesne, praktyczne rozwiązania zapewnią pełną swobodę ruchów i wygodę. Wodoodporny, oddychający i wiatroszczelny materiał ISOTEX 10000 ochroni przed deszczem i śniegiem, a wypełnienie Thermo-Guard zagwarantuje komfort termiczny zarówno podczas odpoczynku, jak i podczas ruchu. Dodatkowym plusem syntetycznego wypełnienia jest fakt, że kurtkę z łatwością możemy wyprać w pralce bez większego wpływu na późniejsze właściwości termoizolacyjne. Idealna kurtka na zimową bądź jesienną wycieczkę w góry, a dla mężczyzn lubiących sportowy styl – również na zimne dni w mieście.

Kurtka Regatta Alphar

Stworzona na bazie najlepszych kurtek wyprawowych, Alphar zapewni komfort podczas mrozów w mieście.

Kurtka Regatta Alphar

Wyposażona w oddychającą, wodoodporną i wiatroszczelną membranę ISOTEX 5000, gwarantuje pełną ochronę przed żywiołami. Techniczne wypełnienie Warmloft o rewelacyjnych właściwościach izolacyjnych oraz dłuższy krój zapewniają z kolei przyjemne uczucie ciepła nawet w trakcie najgorszych mrozów. Stylowy wygląd też nie jest bez znaczenia! Materiał zewnętrzny o interesującej fakturze, modny design i eleganckie wykończenie kaptura przyjemnym futerkiem z pewnością zadowolą wszystkich chcących nadążyć za aktualnymi trendami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi Alphar sprawdzi się również świetnie podczas lekkiej wycieczki za miasto.

Trzy kurtki, trzy różne style, trzy różne zastosowania – co je łączy? Z pewnością najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, niebanalny wygląd i co równie ważne – bardzo korzystna cena!

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(21) "Zimowe kurtki Regatta" ["meta_desc"]=> string(125) "Prezentujemy trzy topowe modele dla mężczyzn z różnymi rodzajami ocieplenia i różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Odzież turystyczna" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-13.5351562481163" ["lng"]=> string(17) "-10.9972763954611" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(true) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Zimowe kurtki Regatta

meta_keys:

meta_desc: Prezentujemy trzy topowe modele dla mężczyzn z różnymi rodzajami ocieplenia i różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi.

watermark:

interesting_places: Odzież turystyczna

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear: 1

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zimowe kurtki Regatta

meta_keys:

meta_desc: Prezentujemy trzy topowe modele dla mężczyzn z różnymi rodzajami ocieplenia i różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Prezentujemy trzy topowe modele dla mężczyzn z różnymi rodzajami ocieplenia i różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi.