Parkos

Zarezerwuj sobie swoje miejsce parkingowe przy lotnisku już teraz!

Obawiasz się, że przed wylotem nie będziesz mieć czasu, by szukać wolnego miejsca parkingowego? Wakacje poza granicami kraju, gdy musimy pozostawić nieruchomość i samochód bez opieki, są wystarczającym stresem dla większości z nas. Nie musisz dokładać sobie zmartwień. Wykorzystaj sprawdzone i dostępne narzędzia, do których należy m.in. Parkos.pl. Jest to prosty system umożliwiający wcześniejszą rezerwację miejsca parkingowego przy najpopularniejszych lotniskach na świecie.  

Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Czy to bezpieczne i ile kosztuje? Nie czekaj i sprawdź materiał, który przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem. Mamy nadzieję, że każdy w tym miejscu znajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Rezerwacja online – każdy poradzi sobie z nią bez problemu
Obawiasz się, że jesteś osobą, która może nie poradzić sobie z systemem rezerwacji przez internet? Nie po drodze Ci z nowymi technologiami i nowinkami IT? Nie martw się. Interfejs Parkos został zaprojektowany w taki sposób, by prowadzić użytkownika krok po kroku. Dzięki temu, nawet jeśli popełnisz błąd, system niezwłocznie Cię o nim informuje.
 
Podzielmy zatem proces rezerwacji online na kilka podstawowych etapów:
    1. data i miejsce podróży oraz powrotu
    2. wybór parkingu,
   3. podanie niezbędnych informacji dot. podróży, auta i Twojej osoby,
    4. finalizacja i wybór sposobu płatności,
    5. odbiór maila potwierdzającego ukończenie rezerwacji.
 
Brzmi łatwo? Ponieważ takie jest! W razie gdyby potrzeby zmian, w wiadomości e-mail z potwierdzeniem otrzymujesz bezpośredni numer kontaktowy do obiektu, w którym czeka na Ciebie miejsce parkingowe. Wystarczy skontaktować się nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem i ustalić ewentualne możliwości.

Dlaczego Parkos to najlepszy wybór?
Ponieważ pośrednik zrzesza jedynie renomowanych i sprawdzonych dostawców, którzy mogą pochwalić się naprawdę imponującymi opiniami użytkowników. Klienci otrzymują gwarancję satysfakcji – niezależnie, czy wybierają parking, lotnisko i usługi w Polsce, Niemczech, czy Holandii.
 
Wybierając przykładowo parking Okęcie, w wynikach znajdują się jedynie te obiekty, które oferują ogrodzony teren, zabezpieczenia, wysoką jakość podłoża (wyrównaną i utwardzoną powierzchnię) i dodatkowe udogodnienia (np. bezpłatny transfer na lotnisko lub usługa parkingowa). Oprócz tego znajdziesz rzetelny opis zgodny ze stanem faktycznym – żadnych zbędnych informacji i niesprawdzonych danych.
 
Oprócz ww. propozycji, klienci parkingu otrzymują doskonały stosunek jakości do cen. Porównując je z kosztami miejsc parkingowych w centrum miasta (np. Warszawy), oferty dostępne w Parkos w sąsiedztwie lotniska zapewniają ogromną konkurencyjność. Co ciekawe, na stronie Parkos.pl ceny mogą okazać się niższe niż bezpośrednio u danego dostawcy. Dlaczego? Ponieważ wszystko zależy od umów między pośrednikiem i usługodawcą. Jeśli zapewni on odpowiednio korzystne warunki współpracy, klienci mogą liczyć na dodatkowy rabat.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(67) "Zarezerwuj sobie swoje miejsce parkingowe przy lotnisku już teraz!" ["meta_desc"]=> string(161) "Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Czy to bezpieczne i ile kosztuje? Nie czekaj i sprawdź materiał, który przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-18.7207031223945" ["lng"]=> string(17) "-9.52708073866171" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Zarezerwuj sobie swoje miejsce parkingowe przy lotnisku już teraz!

meta_keys:

meta_desc: Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Czy to bezpieczne i ile kosztuje? Nie czekaj i sprawdź materiał, który przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zarezerwuj sobie swoje miejsce parkingowe przy lotnisku już teraz!

meta_keys:

meta_desc: Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Czy to bezpieczne i ile kosztuje? Nie czekaj i sprawdź materiał, który przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Czy to bezpieczne i ile kosztuje? Nie czekaj i sprawdź materiał, który przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem.