kolacjabiznesowa

Wyjątkowa kolacja biznesowa w pięknych okolicznościach przyrody? Jest takie miejsce!

Wybór miejsca ważnego spotkania ma kluczowe znaczenie w biznesie. Niewłaściwy wybór może prowadzić do stresu, dyskomfortu i podjęcia złych decyzji. Odpowiednie miejsce może zagwarantować, nie tylko komfort i dobre samopoczucie uczestników, ale również osiągnięcie wyznaczonych celów. Wyobraź sobie, że klient coś ci sprzedaje, jednak nie słyszysz, co mówi, ze względu na zamieszanie i hałas a menu jest okropne, pozostawiając Ciebie oraz klienta głodnym i w nie najlepszym nastroju. Na szczęście możesz temu zaradzić w bardzo prosty sposób - znalezienie odpowiedniego miejsca spotkania z wyprzedzeniem.

Jak zadbać o każdy detal spotkania?

Ważne jest, aby zaplanować wszystko przed czasem, ale także reagować na niespodziewane sytuacje ze spokojem. Najważniejszym punktem planowania jest oczywiście to, kogo i w jakim celu zapraszamy na kolację biznesową. Jeśli spotykasz się z potencjalnymi klientami po raz pierwszy, warto dowiedzieć się więcej o ich karierze i potencjalnych zainteresowaniach, na przykład za pośrednictwem profilu na LinkedIn czy innych stron internetowych. Dzięki temu będziesz mógł zaplanować poruszane tematy, nadając odpowiedni ton spotkaniu i nie martwić niezręczną ciszą.

Pamiętaj, że zapraszając na kolację biznesową, z reguły to Ty będziesz płacić za zamówione posiłki. Dlatego dobrze jest porozumieć się z kelnerem o sposobie płatności przed przybyciem gości. Możesz na przykład z wyprzedzeniem opłacić zamówienia i przekazać odpowiedni napiwek lub, jeśli nie czujesz się komfortowo, płacąc z góry, powiedz, że zostaniesz i zapłacisz za posiłek po wyjściu gości.

Jaki lokal wybrać na kolację biznesową?

Na rynku znajdziemy wiele miejsc, które oferują zarówno dobre jedzenie, jak i odpowiedni nastrój, jednak nie są to jedyne czynniki, na które należy zwrócić uwagę. Równie ważny jest wystrój i otoczenie, w jakim znajduje się miejsce, do którego chcemy zaprosić naszych gości. Powinniśmy zadbać o to, aby lokal był zlokalizowanych w ładnym i zachęcającym do rozmowy otoczeniu. Zalecane jest, aby na kolację biznesową wybrać przestrzeń, która będzie elegancka oraz klimatyczna, a ponadto nastrajająca do przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Najlepiej, jeśli wybranej restauracji nie są obce przygotowywania różnorodnych spotkań biznesowych. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zarówno obsługa, menu, jak i wystrój będą na najwyższym poziomie.

Sprawdzone miejsce to podstawa, dlatego warto odwiedzić lokal, który wybraliśmy osobiście i przekonać się, czy sprosta oczekiwaniom zarówno naszym, jak i naszych klientów. Odpowiednie okoliczności przyrody w otoczeniu restauracji są nie mniej ważne od jej wnętrza. Jeśli nasi goście zechcą przejść się na spacer po udanej kolacji, lepiej, aby mieli gdzie iść. Co więcej, ładny widok za oknem podczas jedzenia sprawi, że chętniej przystaną na naszą propozycję.

Dlaczego warto zdecydować się na wizytę w Grand Chotowa Hotel?

Na tle innych obiektów wyróżnia nas niepowtarzalny wystrój i w pełni profesjonalne podejście do klienta. W Grand Chotowa Hotel, znajdującym się nieopodal Dębicy pomożemy Ci przygotować nie tylko kolację, ale również wydarzenia które na długo pozostaną w pamięci jego uczestników. W naszym menu oferujemy dania lokalne, które w sposób płynny uzupełniane są kulinarnymi inspiracjami z całego świata. Częścią Restauracji Szlacheckiej działającej w naszym hotelu jest przeszklona z trzech stron Oranżeria, która szczególnie pięknie wygląda wiosną i latem, gdy jest otoczona kwiatami i naturalną zielenią. W pobliżu hotelu znajduje się przepiękne jezioro wraz z wspaniałą plażą. Odwiedź nas na grandchotowa.pl już teraz!

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: opr.red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: