grota solna

Hotel Medical SPA Unitral Mielno

Hotel Medical SPA Unitral to wyjątkowy hotel nad morzem z basenem solankowym, a zarazem jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w tej części wybrzeża. Położony jest w centrum Mielna, w odległości 180m od szerokiej, piaszczystej plaży.

Bogata oferta hotelu obejmująca zabiegi SPA, kąpiele w basenach, zajęcia rehabilitacyjne i sportowe oraz wyśmienitą kuchnię sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek, wczasy nad morzem o każdej porze roku.

Naszym Gościom oferujemy pokoje w dwóch standardach do wyboru: komfortowe pokoje trzygwiazdkowe oraz luksusowe pokoje i apartamenty czterogwiazdkowe.

W SPA & Wellness odkryją Państwo czym jest prawdziwa rozkosz relaksu. Na powierzchni 1600m2 stworzony został Kompleks SPA w klimacie Morza Martwego. Pierwszy w Polsce basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15% i to naturalną solą z Morza Martwego. Nasze SPA to również niepowtarzalny świat saun i łaźni oraz 14 tematycznych gabinetów w których wykonywane są zabiegi Wellness & SPA, kosmetyczne. Jest to idealne miejsce by odpocząć i zapomnieć o codziennym pośpiechu i obowiązkach.

W tym niezwykłym miejscu można poczuć, że ciało odpoczywa i poddaje się działaniu powietrza, wody i błota, czyli najcenniejszym bogactwom znad Morza Martwego. Zapraszamy również do korzystania z Groty Solnej, której mikroklimat pomaga w leczeniu: schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, nadciśnienia tętniczego i alergii.

Jako jedyni w tej części wybrzeża oferujemy również prawdziwe Day SPA. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach z całego regionu, jak również o tych, którzy szukają wytchnienia od zgiełku dnia codziennego bez konieczności wyjazdu.

Medical SPA Unitral zapewnia wypoczynek i leczenie w atmosferze komfortu i relaksu w warunkach całkowicie innych niż tradycyjne leczenie szpitalne. Terapie prowadzone są przez profesjonalny zespół lekarzy, fizjoterapeutów oraz specjalistów odnowy biologicznej. Opierają się na indywidualnie dobieranych programach łączących pobyt w SPA z leczeniem.

Posiadamy w pełni wyposażone gabinety do prowadzenia terapii manualnej, schorzeń kręgosłupa, diagnostyki kardiologicznej oraz neurologicznej.

Proponujemy także konsultacje psychoterapeutyczne. By zapewnić Państwu kompleksową ofertę posiadamy również nowoczesną kriokomorę, w której zbawienny dotyk zimna leczy ból, wzmacnia stawy i odporność organizmu oraz odmładza.

Jako jedyni w Polsce oferujemy Paniom innowację w postaci Gyno SPA – absolutną nowość dostępną tylko w Medical SPA Unitral. To szeroka, a zarazem indywidualnie dobierana oferta leczenia dolegliwości związanych z trudnym dla wielu Pań okresem menopauzy.

Najmłodsi też nie będą się z nami nudzić. Maluchy zapraszamy do bogato wyposażonej sali zabaw, w której czekają: basen kulkowy, gąszcz lin, trampolin, ruchomy most, gry planszowe oraz Xbox Kinect. Na zewnątrz znajduje się plac zabaw z prawdziwym statkiem pirackim, huśtawkami, linami do wspinaczki, itp. Prowadzimy również Kids SPA (pielęgnacja paznokci, włosów, masaż rączek i stópek oraz masaż plecków kremem czekoladowym lub arbuzowym). Proponujemy również naukę pływania – zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających świetny kontakt z dziećmi.

Dowiedz się więcej

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(42) "Mielno atrakcje Mielna - Hotel Madical SPA" ["meta_desc"]=> string(168) "Wyjątkowy, atrakcyjny i bogato wyposażony Medical SPA w Mielnie zaprasza przez cały rok. Wejdź na veturo.pl i poznaj propozycje i atrakcje hotelu - poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(14) "mat.promocyjne" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.261053211838799370525521226227283477783203125) ["lng"]=> float(16.059951779995298437597739393822848796844482421875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Mielno atrakcje Mielna - Hotel Madical SPA

meta_keys:

meta_desc: Wyjątkowy, atrakcyjny i bogato wyposażony Medical SPA w Mielnie zaprasza przez cały rok. Wejdź na veturo.pl i poznaj propozycje i atrakcje hotelu - poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: mat.promocyjne

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Mielno atrakcje Mielna - Hotel Madical SPA

meta_keys:

meta_desc: Wyjątkowy, atrakcyjny i bogato wyposażony Medical SPA w Mielnie zaprasza przez cały rok. Wejdź na veturo.pl i poznaj propozycje i atrakcje hotelu - poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat.promocyjne

meta_desc: Wyjątkowy, atrakcyjny i bogato wyposażony Medical SPA w Mielnie zaprasza przez cały rok. Wejdź na veturo.pl i poznaj propozycje i atrakcje hotelu - poleca veturo.pl