Wakacje w Jarosławcu

5 rodzinnych atrakcji Jarosławca

Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!

Nadmorski Jarosławiec to kurort znany przede wszystkim wśród rodzin z dziećmi. Kameralny charakter miejscowości, bogata infrastruktura i naprawdę szeroka oferta noclegi Jarosławiec to atuty, które w znaczny sposób przemawiają za wybraniem tej miejscowości jako destynacji wakacyjnej. Poznaj 5 atrakcji w Jarosławcu jakie czekają na waszą rodzinę!

Atrakcje Jarosławca

Muzeum Bursztynu – to kameralne muzeum jest jednocześnie jedynym na świecie scenograficznym muzeum bursztynu! Oznacza to, że rzędu gablot zostały zastąpione rozbudowaną, niczym w najlepszym teatrze, scenografią. Wejdziecie do prastarego lasu, zejdziecie do kopalni bursztynu. W muzeum zaprezentowano w bardzo ciekawy sposób inkluzje w bursztynie, czyli wszystko to, co dostało się do bryłek złota Bałtyku przed milionami lat.

Papugarnia i Motylarnia – na dolnym deptaku Jarosławca znajduje się kompleks rozrywkowy, a w nim m. in. papugarnia i motylarnia. Prawdziwie tropikalny klimat i ogromne motyle siadające na twoim ramieniu? To właśnie tutaj!

Aquapark Panorama Morska – to jeden z największych nad Bałtykiem, częściowo odkrytych parków wodnych! Moc atrakcji, zjeżdżalni, beach bary i tylko niektóre elementy tego naprawdę imponującego kompleksu. Z pewnością spędzicie tu cały dzień!

Galeria Rybacka (muzeum rybołówstwa) – podobnie jak wspomniane Muzeum Bursztynu, tak również Galeria Rybacka to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Prawdziwy rybak, który stworzył to miejsce z pasji, snuje morskie opowieści i wtajemnicza was w świat morskich połowów. Galeria została bardzo ciekawie zaaranżowana, a mnogość eksponatów i dodatkowych materiałów naprawdę imponuje!

Latarnia morska – tej atrakcji nie mogło zabraknąć! Jedna z najwyższych i wciąż czynnych latarni morskich nad polskim morzem. Zdaniem wielu także jedna z najpiękniejszych. Ma niemal 200 lat, ale dzięki rewitalizacji wygląda jak nowa. W okresie wakacji letnich można wejść na punkt widokowy i podziwiać wspaniałą panoramę Bałtyku, Jarosławca i otaczających miejscowość jezior: Wicko i Kopań.

Jeśli szukacie spokojnego miejsca na rodzinny wypoczynek, ale takiego w którym nie brakuje rodzinnych atrakcji (poza plażą oczywiście) – Jarosławiec będzie świetnym wyborem!

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(33) "5 rodzinnych atrakcji Jarosławca" ["meta_desc"]=> string(133) "Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(30) "Pomorze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.53952899698889922319722245447337627410888671875) ["lng"]=> float(16.53717040785399916558162658475339412689208984375) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: 5 rodzinnych atrakcji Jarosławca

meta_keys:

meta_desc: Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!

watermark:

interesting_places: Pomorze - atrakcje turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: 5 rodzinnych atrakcji Jarosławca

meta_keys:

meta_desc: Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!