google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

5 rodzinnych atrakcji Jarosławca

Jeśli planujecie wakacje nad morzem, ale nie macie pewności którą miejscowość wybrać, mamy dla was propozycję - Jarosławiec!

5 rodzinnych atrakcji JarosławcaAtrakcje w Jarosławcu

fot.mat.prasowe

Nadmorski Jarosławiec to kurort znany przede wszystkim wśród rodzin z dziećmi. Kameralny charakter miejscowości, bogata infrastruktura i naprawdę szeroka oferta noclegi Jarosławiec to atuty, które w znaczny sposób przemawiają za wybraniem tej miejscowości jako destynacji wakacyjnej. Poznaj 5 atrakcji w Jarosławcu jakie czekają na waszą rodzinę!

Muzeum Bursztynu - to kameralne muzeum jest jednocześnie jedynym na świecie scenograficznym muzeum bursztynu! Oznacza to, że rzędu gablot zostały zastąpione rozbudowaną, niczym w najlepszym teatrze, scenografią. Wejdziecie do prastarego lasu, zejdziecie do kopalni bursztynu. W muzeum zaprezentowano w bardzo ciekawy sposób inkluzje w bursztynie, czyli wszystko to, co dostało się do bryłek złota Bałtyku przed milionami lat.

Papugarnia i Motylarnia - na dolnym deptaku Jarosławca znajduje się kompleks rozrywkowy, a w nim m. in. papugarnia i motylarnia. Prawdziwie tropikalny klimat i ogromne motyle siadające na twoim ramieniu? To właśnie tutaj!

Aquapark Panorama Morska - to jeden z największych nad Bałtykiem, częściowo odkrytych parków wodnych! Moc atrakcji, zjeżdżalni, beach bary i tylko niektóre elementy tego naprawdę imponującego kompleksu. Z pewnością spędzicie tu cały dzień!

Galeria Rybacka (muzeum rybołówstwa) - podobnie jak wspomniane Muzeum Bursztynu, tak również Galeria Rybacka to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Prawdziwy rybak, który stworzył to miejsce z pasji, snuje morskie opowieści i wtajemnicza was w świat morskich połowów. Galeria została bardzo ciekawie zaaranżowana, a mnogość eksponatów i dodatkowych materiałów naprawdę imponuje!

Latarnia morska - tej atrakcji nie mogło zabraknąć! Jedna z najwyższych i wciąż czynnych latarni morskich nad polskim morzem. Zdaniem wielu także jedna z najpiękniejszych. Ma niemal 200 lat, ale dzięki rewitalizacji wygląda jak nowa. W okresie wakacji letnich można wejść na punkt widokowy i podziwiać wspaniałą panoramę Bałtyku, Jarosławca i otaczających miejscowość jezior: Wicko i Kopań.

Jeśli szukacie spokojnego miejsca na rodzinny wypoczynek, ale takiego w którym nie brakuje rodzinnych atrakcji (poza plażą oczywiście) - Jarosławiec będzie świetnym wyborem!

Jesień życia to czas, gdy człowiek ma dla ...

Darłowo to jeden z najatrakcyjniejszych kierunków wakacyjnych podróży. ...

Darłowo to nadmorskie miasto leżące w województwie zachodniopomorskim, ...

Wioska Labiryntów i Źródeł w Paprotach to miejsce ...

Wioska Hobbitów to miejsce ukryte w “Mrocznej puszczy” ...

Najbardziej charakterystycznym elementem krajobrazu Jarosławca - i zarazem ...

nocleg

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/3817/jaroslawiec-atrakcje-turystyczne-nad-morzem/