google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Tratwy, kajaki i dom na "końcu świata"

Biebrza

Wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego jak i gospodarstwo agroturystyczne "DWOREK NA KOŃCU ŚWIATA" nowa nazwa naszego gospodarstwa agroturystycznego od  2015   to  "CHATA NA KOŃCU ŚWIATA"  znajduje się w samym środku Biebrzańskiego Parku Narodowego, we wsi Kopytkowo, pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem "Czerwone Bagno".

Tratwy, kajaki i dom na "końcu świata"tratwa biebrzańska

fot. mat. promocyjne tratwy.com

Z racji takiego centralnego położenia nasza oferta wypoczynku aktywnego  większości dotyczy: rzeki Biebrzy, Kanału Augustowskiego, Doliny Biebrzy, Bagien Biebrzańskich i Puszczy Augustowskiej.  Oferta wypoczynku aktywnego na wodzie (spływ) dotyczy: rzeki Biebrzy, Netty, Jegrzni, Ełku i Kanału Augustowskiego. Na życzenie gości organizujemy spływy kajakowe i na innych rzekach i jeziorach Podlasia takich jak: Czarna Hańcza, Rospuda, Krutynia, Narew.

Oferta spływowa tratwami Biebrzańskimi i biesiadnymi dotyczy wyłącznie rzeki Biebrzy i Kanału Augustowskiego. Dysponujemy różnorodnym sprzętem pływającym takim jak; tratwy biebrzańskie 6osobowe, tratwy biebrzańskie 4osobowe, tratwy biebrzańskie 2osobowe, tratwy-czatownie i tratwy biesiadne małe i duże. Spływy tratwami po Biebrzy są kilku dniowe jak i kilku godzinne. Pozostałe sprzęty pływające to: tradycyjne łodzie biebrzańskie - pychówki,  kajaki explorer, canoe. Posiadamy również rowery górskie i turystyczne. Zapewniamy transport po terenie. Obsługujemy grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby, grupy studenckie, grupy młodzieżowe, grupy integracyjne.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym do dyspozycji są pokoje gościnne , domki letniskowe, domki kampingowe i pole namiotowe. Gospodyni serwuje posiłki domowe - regionalne.  Prowadzimy również zielone szkoły pod nadzorem wykwalifikowanych przewodników. Nasz sprzęt cały czas modernizujemy by sprostać wymaganiom naszych klientów. Staramy się by nasi goście byli zadowoleni z urlopu spędzonego na Podlaskiej wsi.  W naszym gospodarstwie agroturystycznym prowadzimy sprzedaż:  mapy, przewodniki, karty wstępu do BPN, pozwolenia na spływ po Biebrzy, pozwolenia na wędkowanie w BPN. Prowadzimy również punkt informacji turystycznej i mamy stały kontakt z wybranymi kwaterami agroturystycznymi, kampingami, polami biwakowymi, leśniczówkami, pensjonatami nad Biebrza jak i w innych częściach Podlasia. Współpracują z nami firmy turystyczne i przewodnicy dzięki czemu wiemy o ciekawych imprezach nad Biebrzą i na Podlasiu. Zapraszamy więc wszystkich miłośników przyrody, ornitologów, fotografów, wodniaków, wędkarzy do skorzystania z usług naszej  Firmy Handlowo - Usługowej  *C-A-R*.

dowiedz się więcej

Dolina Biebrzy to teren niezwykle cenny przyrodniczo. Znajdują ...

W Polsce wyznaczone są 23 parki narodowe, 121 ...

„Carski Trakt” - niegdyś strategiczna droga-grobla przecinająca dolny ...

Do najczęściej wybieranych aktywności wodnych należą kajaki i ...

Potężna, rosyjska twierdza powstała pod koniec XIX w. ...

Zapraszamy do spędzenia kilku dni z dala od ...

nocleg

atrakcje

https://veturo.pl/article/1896/biebrza-atrakcje-tratwy-kajaki-ciekawe-miejsca-w-polsce/