google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Park Wodny w Krakowie

Park Wodny w Krakowie od 15 lat jest z dumą wpisany w poczet czołowych atrakcji sportowo-rozrywkowych Małopolski. W tym czasie odwiedziło go niemal ponad 10 milionów osób, a stałych klientów z Krakowa i okolic, regularnie zażywających tu relaksu, ciągle przybywa!

Park Wodny w Krakowie to obiekt, który łączy w sobie wszystko to, co jest charakterystyczne dla zdrowego stylu życia oraz świetną zabawę dla osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Znajduje się tutaj największa w Polsce hala basenowa z kompleksem trzech ogromnych niecek wodnych i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z mnóstwem atrakcji wodnych i nie tylko.

W hali basenowej długie, zakręcone zjeżdżanie o łącznej długości ponad 800 m! Mamy do dyspozycji trzy baseny o łącznej długości 2000 m², z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania. Mamy też mnóstwo atrakcji dla Dzieci w osobnej strefie. Znajdują się tam: Statek Piracki, Wyspa Piratów z trzema minizjeżdżalniami i najnowszą Tęczową Zjeżdżalnią. Zjeżdżalnie są zróżnicowane wiekowo i stopniowane pod względem trudności. Jesienną rozgrzewkę zapewnią nam jacuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, sauna solna i studnia lodowa).

Atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC. Głębokość wody w brodziku dla Dzieci nie przekracza 0,6 metra. Wizyta w Parku Wodnym niesie ze sobą przyjemność pływania, radość z wodnych zabaw i odprężenie dla organizmu. Znajduje się tutaj także restauracja i Barek Wodny, więc można się posilić bez wychodzenia z hali basenowej.

Dla nieco młodszych znajdziemy tutaj także brodzik, a w nim zjeżdżalnie o różnych poziomach trudności, w tym: trzy minizjeżdżalnie, Tęczowa Zjeżdżalnia i rodzinna zjeżdżalnia o nazwie Aligator, ulubiona nie tylko przez najmłodszych. Tutaj można przejść pierwszy w swoim życiu test stopnia oswojenia z wodą oraz oswojenia ze zjazdami.

Obiekt jest świetnie przygotowany na przyjmowanie turystów lokalnych i przyjezdnych, przed budynkiem mamy duży parking. To miejsce dla każdego – bez względu na wiek czy upodobania. Znajduje się tutaj także Wellness Club z bogatą ofertą zajęć z gałęzi fitness, tańca, jogi i sportów walki, na trzech poziomach zaawansowania, dostępnych dla dzieci i dorosłych.  Spragnieni kąpieli słonecznych, w sezonie letnim mogą udać się na Plażę Aquapark, która jest wydzielonym terenem na świeżym powietrzu, bezpośrednio połączonym z budynkiem Parku Wodnego. Znajdą tam brodzik, urokliwe wodne kaskady, orzeźwiającą zieleń, wygodne leżaki, a przede wszystkim… wytchnienie od zgiełku miasta. 

Park Wodny z Plażą Aquapark, z Wellness Clubem i mnóstwem atrakcji wodnych i nie tylko, stanowi świetny wybór spędzenia wolnego czasu latem w mieście. Park Wodny w Krakowie to niebanalny pomysł na spędzenia wolnego czasu! Obiekt, w którym można wypocząć jak w prawdziwym, letnim kurorcie, gdzie panuje tropikalny klimat, dostępny bez konieczności odbywania dalekich podróży. To wprost idealny sposób na wakacyjny wypoczynek, prawdziwy relaks w wodzie i nad wodą połączony z wspaniałą zabawą.

Wybierz się w podróż nad morze… atrakcji w Parku Wodnym w Krakowie!

Więcej na www.ParkWodny.pl

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

Auschwitz - czyli jedno z najważniejszych miejsc w ...

Wylatujesz na urlop i zamierzasz zostawić auto na ...

Najstarsza kopalnia soli w Polsce zaprasza do przeżycia ...

Zobaczyć Biskupin, Monte Cassino, Bitwę pod Grunwaldem i ...

Najważniejsza w Krakowie trasa turystyczna zaczyna się na ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2088/malopolska-atrakcje-turystyczne-ciekawe-miejsca-krakow-park-wodny/