google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel SENATOR**** w Dźwirzynie

Hotel SENATOR**** w Dźwirzynie usytuowany jest nad samym morzem i otoczony malowniczym lasem sosnowym. Do dyspozycji Gości są 124 komfortowe pokoje. Hotel dba o wszystkich swoich Gości, ale szczególną troską otacza dzieci, stąd moc atrakcji dla najmłodszych- sala zabaw z torem przeszkód, ścianką wspinaczkową, basenem z kulkami, zewnętrzny plac zabaw oraz sala gier x box to tylko niektóre z wielu atrakcji, przewidzianych dla dzieci.

Zabiegi w Bursztynowym Spa to kwintesencja pielęgnacji, odpoczynku i relaksu. Zespół fachowych i troskliwych terapeutów sprawia, że nasi Goście bardzo szybko zapominają o stresie i szarej codzienności.
W Hotelu Senator**** każdy, bez względu na wiek czy płeć, znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy m.in. pełnowymiarową salą kinową, sześciotorową kręgielnią, stołami do gry w bilard i tenisa stołowego, siłownią, salą fitness, basenem (ze strefą dla dzieci), jacuzzi i strefą saun. Poza bogatą infrastrukturą Gościom czas umilają i urozmaicają animacje w postaci warsztatów, koncertów czy imprez plenerowych.

Misją hotelu jest smaczne i zdrowe jedzenie, oparte na świeżych, lokalnych produktach. Menu pełne jest dań przygotowanych dzięki dobrodziejstwom Bałtyku oraz otaczających nas lasów.

Mimo, iż nasz Hotel posiada 124 pokoje nie sposób odczuć ilości osób. Niebanalna architektura okręgów i podział przestrzeni na oddzielne budynki połączone ze sobą łącznikiem, tworzą niebanalną przestrzeń i zaskakują komfortem oraz swym wyglądem.

Hotel Senator**** kocha zwierzęta! Zabierz swojego pupila na wspólny urlop.

odwiedź stronę hotelu

 

 

 

Wyjazd nad morze, zwłaszcza z całą rodziną, ale ...

Najstarszym zabytkiem Koszalina jest katedra z XIV w. ...

Wyjeżdżając na wakacje najczęściej wybieramy miejsca, które oferują ...

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu ...

Wyrusz na szerokie wody i przeżyj niezapomnianą przygodę ...

Poznaj z Veturo.pl 10 najciekawszych miejsc Kołobrzegu - ...

nocleg

sport

https://veturo.pl/article/2062/kolobrzeg-i-okolice-atrakcje-miejsca-dzwirzyno-hotel-senator/