pokój zagadek

Pokój zagadek – Escape room

Tik tak, tik tak! Zegar odmierza czas. Masz go coraz mniej na opuszczenie zamkniętego pokoju. Przed tobą kolejne wyzwania, a adrenalina rośnie. Czy zdołasz stąd uciec?

Gracze mają do wyboru dwa pokoje tematyczne. Postapocalyptia zabiera drużynę do świata filmu lub gry komputerowej. Historia, której staniemy się częścią, opowiada o przestrzeni zniszczonej przez nieokreśloną katastrofę. Jak uwolnić się z mrocznego pomieszczenia i ocalić siebie i swoich towarzyszy? Trzeba przekonać się na własnej skórze, na której na pewno nie raz pojawią się dreszcze. Pokój drugi, czyli Back to school to już zupełnie inna scenografia. Uczestnicy przeniosą się do sali lekcyjnej. Nie usłyszą jednak tego mrożącego krew w żyłach zdania: „Wyjmujemy karteczki”. Ich spryt, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej zostanie sprawdzona w inny sposób. Zadanie będzie proste: trzeba uciec z pokoju.

Wyzwanie zaakceptowane? Podjąć je można w Krakowie przy ulicy Wiślnej 4/6. Jedna gra przeznaczona jest dla drużyny, składającej się z 2 do 4 osób i trwa 50 minut. Koszt za całą grupę to 95 zł. Obowiązuje rabat za każdą osobę z legitymacją szkolną lub studencką. W zabawie mogą wziąć udział również osoby, które nie znają języka polskiego. Zagadki zostały skonstruowane w taki sposób, aby mogli je rozszyfrować uczestnicy z każdego zakątka świata.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(24) "pokój zagadek - Kraków" ["meta_title"]=> string(45) "Kraków atrakcje - pokój zagadek - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(91) "Atrakcje Krakowa - co zobaczyć, co zwiedzić. Ciekawe miejsca Krakowa i okolic - veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(34) "Małopolska - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(16) "Agnieszka Banach" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(50.04867419368890324449239415116608142852783203125) ["lng"]=> float(19.940185544102600800897562294267117977142333984375) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words: pokój zagadek - Kraków

meta_title: Kraków atrakcje - pokój zagadek - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Atrakcje Krakowa - co zobaczyć, co zwiedzić. Ciekawe miejsca Krakowa i okolic - veturo.pl

watermark:

interesting_places: Małopolska - atrakcje turystyczne

author: Agnieszka Banach

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Kraków atrakcje - pokój zagadek - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Atrakcje Krakowa - co zobaczyć, co zwiedzić. Ciekawe miejsca Krakowa i okolic - veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Agnieszka Banach

meta_desc: Atrakcje Krakowa - co zobaczyć, co zwiedzić. Ciekawe miejsca Krakowa i okolic - veturo.pl