google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Pokój zagadek - Escape room

pokój zagadek - Kraków

Tik tak, tik tak! Zegar odmierza czas. Masz go coraz mniej na opuszczenie zamkniętego pokoju. Przed tobą kolejne wyzwania, a adrenalina rośnie. Czy zdołasz stąd uciec?

Pokój zagadek - Escape roompokój zagadek

Mat. prasowe

Masz tylko 50 minut na wydostanie się z zamkniętego pokoju. Zegar tyka, a ty masz jeszcze do wykonania szereg zadań, które umożliwią ci ucieczkę. Pomoże ci nie tylko inteligencja, ale także przyjaciele. Razem pokonacie drogę, która wiedzie przez ukryte wskazówki, łamigłówki i zagadki prosto do wyjścia. Tak przedstawia się uproszczony scenariusz real life escape game, czyli rozrywki zaproponowanej przez krakowski zespół Challenge Accepted, przenoszącej uczestników do świata gier komputerowych typu „escape the room”. Gotowy na podjęcie wyzwania? Ruszamy!

Gracze mają do wyboru dwa pokoje tematyczne. Postapocalyptia zabiera drużynę do świata filmu lub gry komputerowej. Historia, której staniemy się częścią, opowiada o przestrzeni zniszczonej przez nieokreśloną katastrofę. Jak uwolnić się z mrocznego pomieszczenia i ocalić siebie i swoich towarzyszy? Trzeba przekonać się na własnej skórze, na której na pewno nie raz pojawią się dreszcze. Pokój drugi, czyli Back to school to już zupełnie inna scenografia. Uczestnicy przeniosą się do sali lekcyjnej. Nie usłyszą jednak tego mrożącego krew w żyłach zdania: „Wyjmujemy karteczki”. Ich spryt, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej zostanie sprawdzona w inny sposób. Zadanie będzie proste: trzeba uciec z pokoju.

Wyzwanie zaakceptowane? Podjąć je można w Krakowie przy ulicy Wiślnej 4/6. Jedna gra przeznaczona jest dla drużyny, składającej się z 2 do 4 osób i trwa 50 minut. Koszt za całą grupę to 95 zł. Obowiązuje rabat za każdą osobę z legitymacją szkolną lub studencką. W zabawie mogą wziąć udział również osoby, które nie znają języka polskiego. Zagadki zostały skonstruowane w taki sposób, aby mogli je rozszyfrować uczestnicy z każdego zakątka świata.

 

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

Auschwitz - czyli jedno z najważniejszych miejsc w ...

Wylatujesz na urlop i zamierzasz zostawić auto na ...

Najstarsza kopalnia soli w Polsce zaprasza do przeżycia ...

Zobaczyć Biskupin, Monte Cassino, Bitwę pod Grunwaldem i ...

Najważniejsza w Krakowie trasa turystyczna zaczyna się na ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

zakupy

https://veturo.pl/article/650/krakow-atrakcje-gra-challenge-accepted/